Obietnica

(okładka miękka, książki)
93/100
Autor: Pirce Ewa
Liczba stron: 456
Data premiery: 31-10-2018
Wydawca: Wydawnictwo NieZwykłe

Dostępność: Dostępny | Wysyłamy w 24 godziny + czas dostawy

Normalna cena:
38,90 zł
Special Price 17,99 zł
- +
LUB

Opis

Brian Wild złożył obietnicę. Zamierzał jej dotrzymać kosztem wszystkiego, co posiadał, włączając w to rodzinę. Motorem napędowym jego działań była zemsta. By wymierzyć sprawiedliwość, gotów był podjąć każde ryzyko. Jednak gdy przeznaczenie przejmuje pióro i zaczyna za nas pisać powieść w księdze zwanej życiem, nawet najbardziej misterny, układany latami plan może lec w gruzach. Bywa, że zostajemy pokonani jednym spojrzeniem. Zniewala nas jeden uśmiech, hipnotyzuje gest, niszczy słowo. Świat staje na głowie, a narzędzie zemsty okazuje się naszą zgubą. Trzeba uważać, jakie obietnice składamy. Kilka słów spowodowanych cierpieniem i gniewem przeobraża się w bombę, która może eksplodować w naszych dłoniach, niszcząc wszystko, na co tak ciężko pracowaliśmy.
 
"Ewa Pirce przychodzi do nas z Obietnicą niezapomnianych emocji. Ta historia to niezwykle ekscytująca, emocjonująca opowieść o tym, że w życiu lepiej wybaczać niż dać się ponieść goryczy zemsty. Charyzmatyczne postacie, zaskakujące wątki i miłość, która przychodzi w najmniej odpowiednim czasie. Obiecuję Wam, że długo nie zapomnicie o Obietnicy."
Justyna Leśniewicz, "Książko, miłości moja"
 
"Powieść Ewy Pirce jest jak rwąca rzeka. Zanurzasz się w nią, tracisz oddech i zostajesz wciągnięty w wir pędzących zdarzeń. Porywa Cię wodospad emocji, a niespodziewane zwroty akcji niczym rozszalałe fale nie pozwalają wydostać się na brzeg."
Martyna Kubacka, autorka książek "Bezmyślna" i "Bez pamięci"

"Obietnica to opowieść nieprzewidywalna, pełna tajemnic, w której przeszłość przeplata się z teraźniejszością i nie daje o sobie zapomnieć. Ta historia pozostanie z czytelnikiem na długo, rozszarpie mu serce i sprawi, że nie oderwie się od niej aż do ostatniej strony."
Sylwia Cegieła.

"Ewa Pirce wysyła nas w podróż pełną emocji, namiętności i zwrotów akcji. Jej książka nie jest słodką powieścią o rodzącym się uczuciu między dwojgiem ludzi, ale poruszającą kompozycją, która złamie Wasze serca, a zakończenie sprawi, że będziecie rwać włosy z głowy."
Patrycja Bomba, portal BookParadise

"Obietnica to książka, która serwuje czytelnikowi ogrom emocji. Siedzą w zakamarkach naszych umysłów i czekają na eksplozję. Historia jest tajemnicza, wciąga od pierwszych stron i pędzi jak rozszalały pociąg, którego nie sposób zatrzymać. Pokazuje, że miłość jest silniejsza niż żądza zemsty."
Justyna Lubieniecka, Oczarowana czytaniem

Dodatkowe informacje

Autor Pirce Ewa
Nazwa Obietnica
Liczba stron 456
Data premiery 31-10-2018
Wydawca Wydawnictwo NieZwykłe
Oprawa miękka
ean 9788378897545
Numer wydania I
Język wydania polski
Język oryginału polski
Rok wydania 2018
Forma książka

Opinie

Recenzje klientów - Ocen: 8

Jedna obietnica miała zmienić wszystko. On złożył ją z przekonaniem, by nigdy nie zerwać dotrzymanego słowa. Jednak czy zemsta jest tego warta?

Ewa Pirce napisała powieść, która bez wątpienia przypadnie do gustu wielu czytelnikom. Wiem to z własnego doświadczenia, ponieważ "Obietnica" już od pierwszej zapowiedzi wydała mi się intrygującą powieścią, ale dopiero gdy zagłębiłam się w historię i zaczęłam przerzucać kolejne strony zrozumiałam, że ta opowieść jest utrzymana w zdecydowanie wyjątkowym klimacie - emocje łączą się w dynamiczną akcją budując przesłanie o którym nie możemy zapomnieć.

Tajemnice, sekrety, niedomówienia. Dynamiczne zwroty akcji, zaskakujące decyzje bohaterów. Prosty język, który jest jedynie tłem dla pełnej emocji akcji. Ewa Pirce udowodniła, że wie jak zaskoczyć czytelnika i skraść jego uwagę powieścią piękną, mocną w przekazie i opowiadającą o miłości, która przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie. Pokazuje jak ciężko człowiek radzi sobie z napływem negatywnych emocji na przykładzie pełnowymiarowych bohaterów, których losy nie pozostają nam obojętne.

Autorka niesłychanie wiarygodnie zbudowała sylwetki swoich bohaterów. Każdy ich ruch był szczery i świadomy, nawet gdy pojawiały się błędy w ich wyborach. Budzili tym samym we mnie skrajne emocje. Wszystko bowiem rozpoczęło się od historii Briana Wilda. Złożył bowiem obietnicę, która zmieniła całkowicie bieg wydarzeń. Na początku nieświadomie znienawidziłam jego postać za czyny i działania - a w szczególności za to, jak traktował Olivię. Ale później zrozumiałam i poczułam wstyd, że tak łatwo oceniłam na podstawie kilku pozorów. Widziałam jak przechodzi przemianę, gdy w jego życiu pojawia się kobieta, która sama wiele wycierpiała. To ich połączyło. A może od dawna wiedzieli, że los zgotuje im tak nieoczekiwany zwrot w życiu?

Obietnica to kwestia charakteru. Niektórzy rzucają nimi, gdy tylko mają okazję, nie rozumiejąc wagi znaczenia tego słowa. Inni aż nadto przywiązują się do przyjętych zasad. I właśnie o tym jest ta powieść - o zgubnej sile obietnicy podszytej zemstą, która przede wszystkim angażuje negatywne emocje gniewu, bólu i żalu. A przecież przeszłość przechodzi do historii. Czy warto więc poświęcać jej swoją teraźniejszość? Podczas lektury tej powieści zadacie sobie wiele ważnych pytań, a to jaka będzie odpowiedź zależy jedynie od Was. Jedno jest jednak pewne: jeśli dana książka budzi w nas takie zaangażowanie musi być więcej niż dobra.

To powieść, która na pierwszy rzut oka przypomina niepozorną historię o miłości. Jednak im dalej w las - tym więcej drzew. A w tym przypadku więcej wszystkiego: akcji, emocji, niebezpiecznych sytuacji. "Obietnicę" czyta się z zapartym tchem i nie sposób się od niej oderwać. Uczucia płyną nam w żyłach, serce wybija prywatny rytm dostosowany do losów głównych bohaterów a zakończenie przyprawia o zawrót głowy. To powieść, której nie możecie odrzucić. To historia miłości, która udowadnia, że miłość jest silniejsza niż żądza zemsty.
Ocena
Recenzja wg ThievingBooks / (Dodano 12.11.2018)
„My – to nie miało racji bytu.
Zakiełkowało w moim sercu ziarno niepewności.
Czy wciąż chciałem zemsty?
Tak.
Czy chciałem, by ona była moim narzędziem?
Nie.
Ale sprawy zabrnęły za daleko i nie miałem wyjścia”

Czy często składacie sobie obietnice? Mówicie, że już nigdy nie Pójdę do tego miejsca, bo jedzenie było obrzydliwe, albo od jutra zacznę codziennie rano biegać. Czy przypadkiem nie oszukujemy siebie? Jak to jest z tymi danymi obietnicami, czy nic dla nas nie znaczą, czy jednak staramy się je realizować? W najnowszej powieści Ewy Pierce „Obietnica” główny bohater składa sobie obietnicę, dosyć nietypową, bo przyrzeka zemstę. Czy uda mu się zrealizować swoje plany?

Brian Wild dawno temu przyrzekł sobie jedno, że zemści się na człowieku, który odebrał mu wszystko i przez to z matką i bratem musiał zacząć nowe życie. Zamierzał dotrzymać obietnicy nawet kosztem tego, co posiadał, włączając w to rodzinę. Przez lata misternie przygotowywał sobie misterny plan zemsty. Zycie ma bywa jednak zaskakujące i nawet tak dobrze przygotowany plan może lec w gruzach. Tak właśnie stało się w przypadku Briana, wystarczył jeden uśmiech, by plan zemsty zaczął się walić, do głosu zaczęło dochodzić serce. Czy będzie w stanie dotrzymać danego sobie słowa, czy jednak wybierze szczęście, które znajdzie nie w zemście a w miłości?

Przystojny, bogaty i arogancki – tak najkrócej można opisać głównego bohatera. Swoją pozycję jako biznesmen w Nowym Jorku nie zawdzięcza jednak bogatej rodzinie, lecz do wszystkiego doszedł sam. Wymagało to od niego bardzo wielu poświęceń i wytrwałości, ale gdy przed oczami ma się jeden cel, można zrobić wiele. Brianem rządzi nienawiść do mężczyzny, który odebrał mu wszystko, a teraz to chłopak chce, by wróg poczuł jak to jest, gdy nagle traci się to, co najważniejsze. Pewnego dnia w barze poznaje piękną Olivie, która od pierwszego spojrzenia robi na chłopaku ogromne wrażenie. Brian nie wie, że to córka Hendersona, jego wroga, która miałaby być głównym celem ułożonego planu. Co zrobić w tej sytuacji? Realizować plan, czy postawić na miłość? Olivia jest młodą i piękną kobietą, która naprzemiennie z Brianem prowadzi narrację książki. Żyje pod ojcowskim kloszem i musi żyć tak, jak chce tego ojciec. Choć jest dorosła, to o wszystkim decyduje Henderson, nawet o sprawach blachach jak strój, w którym ma wyjść do pracy czy na kolację. Czy Olivia dowie się o planie Briana?

Głównym wątkiem książki jest dążenie do spełnienia obietnicy, jaką jest zemsta. Jednak wraz z rozwojem fabuły ten wątek zaczyna spychać na drugi plan miłość, która rodzi się między bohaterami. Nie było to dla mnie zaskoczeniem, że takie uczucie pojawi się w książce, już samo spojrzenie na okładkę uświadamia, z jakim typem książki będziemy mieli do czynienia. Choć książka jest napisana schematem i przypomina powieści napisane przez zagraniczne prekursorki tego gatunku, to nie mogę powiedzieć, że niczym mnie nie zaskoczyła. Powieść ujęła mnie tym, że autorka bardzo dobrze potęgowała napięcie i nie zdradziła nam całej historii bohaterów. Brian bardzo często wraca do wydarzeń z przeszłości, które są dopełnieniem jego życia i wyjaśniają, dlaczego otoczył się takim murem. Interesującą postacią jest brat Briana – Aston, który bardzo nienawidzi starszego brata. Choć znamy powód dlaczego, to ta historia owiana jest dla mnie jeszcze tajemnicą i można by napisać o niej jeszcze więcej. Ciekawi mnie także, dlaczego Olivia zgadzała się na to, by żyć pod dyktando ojca. Największym zaskoczeniem było zakończenie i informacja :”Koniec części pierwszej”. Myślałam, że to zamknięta historia, a tu taka niespodzianka. Moje założenie, że od samego początku wiem, jak zakończy się ta historia, przecież takich historii było już wiele, wraz z zakończeniem legła w gruzach. Mam nadzieję, że druga część zaskoczy mnie jeszcze bardziej.

Plusem tej książki jest na pewno język, który sprawia, że książkę czyta się bardzo lekko i przyjemnie. Dialogi są żywe, a autorka buduje nam pełne dynamiki dialogi. Odzwierciedlenie uczuć, które czują do siebie Olivia i Brian możemy zaleźć właśnie w naturalnych dialogach, w których nie brakuje także i humoru. Jedyne co mi się nie podobało to mocno oderwane od rzeczywistości określenia, jakimi nazywają siebie zakochani: „buntowniczko””panienko” „paniczu”.

Lekka, przyjemna i zaskakująca. Taka jest „Obietnica” Ewy Pierce. Warto przekonać się, co zwycięży – złożona sobie obietnica, czy rodzące się uczucie miłości. Polecam czytać przy playliście, która tylko wzmocni emocje.
Ocena
Recenzja wg dorotbook / (Dodano 11.11.2018)
Ewa Pirce zdobyła moje serce swoim debiutem pt. ,,Córka pedofila".

Jej najnowsza książka ,,Obietnica", tylko utrzymała mnie w przekonaniu, że z każda z jej historii to coś więcej niż lekkie czytadełko do poduszki.

To powieści pełne emocji, które czyta się bez mrugnięcia okiem.A teraz przejdźmy do Obietnicy, książki, która opowiada historię Olivii Henderson i Briana Wilda, oraz zemsty za wszelką cenę.

Można powiedzieć, że właśnie obietnica zemsty jest motorem napędowym tej książki.

Przez Thomasa Hendersona, jako dziecko, Wild stracił wszystko: pieniądze, szacunek, reputację i rodzinę.

Jako dorosły mężczyzna ma wszystko co stracił: pieniądze i pozycje społeczną, którą ma zamiar wykorzystać do zemsty na tym, kto zniszczył jego rodzinę.

Nie powstrzyma się przed niczym, by wypełnić obietnicę, którą kiedyś złożył.

Wykorzysta wszystko, i wszystkich by osiągnąć cel.

Jednakże nie spodziewa się, że osoba, którą chce najbardziej wykorzystać, Olivia Henderson, w gruncie rzeczy nie jest taka na jaką wygląda. Może dla obserwatora z zewnątrz jej świat wygląda jak bajka, jednak tak naprawdę nie jest to jej wymarzone życie.

,,Krótko trzymana" przez ojca, Panna Henderson, jest przez niego wykorzystywana do jego prywatnych celów.

Manipulowana przez swojego rodzica, dopiero po poznaniu Wilda zaczyna rozumieć, że do tej pory jej życie to była tylko egzystencja.

Obydwoje dzięki tej znajomości zaczynają rozumieć, że czegoś w życiu im brakowało. No i kogoś.

Czy rozkwitające w nich uczucie jest w stanie uleczyć stare rany, dowiecie się czytając tę książkę.

Autorka stworzyła coś genialnego.

Totalny rollercoster emocji.

Podczas czytania tej książki myślałam ze zwariuję. Śmialam się, żeby za chwilkę płakać, a jeszcze potem bluźnić w cały świat.

Bohaterowie genialnie wykreowani. Dopracowani w najdrobniejszych szczegółach. I to nie tylko główni bohaterowie, bo i ci drugoplanowi zasługują na uwagę.

Jeżeli myślicie, że jest to powieść szablonowa i przewidywalna to jesteście w błędzie.

Tę powieść cechuje brak szablonów i przewidywalności.

Już sobie myślę, że wiem co dalej będzie, a tu BuuM.

Autorka robi coś takiego, że człowiek zbiera szczękę z podłogi.

A zakończenie??

Matko i córko!!!!

Tak się nie powinno kończyć książki. To powinno być karalne.

Żeby tak czytelnika zostawić w zawieszeniu?Z ręką na sercu polecam tę historię każdemu.

Jest tu wszystko co powinno być w dobrej powieści: nietuzinkowa historia, która już od pierwszych stron zainteresuje czytelnika, z bardzo dobrze wykreowanymi postaciami, napisana precyzyjnie, z dbałoscią o każdy szczegół.,,Obietnica" to naprawdę świetna książka, którą Pani Pirce starała się nam przekazać, że pomimo tego jak zaplanujmy swoje życie, to i tak ma ono dla nas swój scenariusz i nie ma zamiaru uwzględniać w nim naszych próśb czy żądań.

Każdy z nas ma coś ,,zapisanego w gwiazdach" i możemy się bronić przed tym rękoma i nogami to i tak nie uciekniemy przed przeznaczeniem.

Na sam koniec w dużym skrócie: ,,Obietnica" to książka, którą MUSICIE przeczytać.

P.s playlista do tej książki jest FENOMENALNA.
Ocena
Recenzja wg Gypsy_Girl_Recenzuje / (Dodano 06.11.2018)
KSIĄŻKA "OBIETNICA" EWA PIRCE

Brian Wild złożył obietnicę. Zamierzał jej dotrzymać kosztem wszystkiego, co posiadał, włączając w to rodzinę. Motorem napędowym jego działań była zemsta. By wymierzyć sprawiedliwość, gotów był podjąć każde ryzyko. Jednak gdy przeznaczenie przejmuje pióro i zaczyna za nas pisać powieść w księdze zwanej życiem, nawet najbardziej misterny, układany latami plan może lec w gruzach. Bywa, że zostajemy pokonani jednym spojrzeniem. Zniewala nas jeden uśmiech, hipnotyzuje gest, niszczy słowo. Świat staje na głowie, a narzędzie zemsty okazuje się naszą zgubą.
Trzeba uważać, jakie obietnice składamy. Kilka słów spowodowanych cierpieniem i gniewem przeobraża się w bombę, która może eksplodować w naszych dłoniach, niszcząc wszystko, na co tak ciężko pracowaliśmy.

właśnie skończyła ta książkę.
on bogaty z tysiącem tajemnic
ona piękna nieszczęśliwa
Co połączyło tych dwojga uczucie które nie powiano się zdarzyć. Ale los bywa czasem złośliwy.
On próbuje zemścić się na jej rodzinie a ona ma być jego narzędziem. Ale los bywa przewrotny.
Gdyby wszystkie nasze obietnice dało się spełnić nie wiem czy do końca świat byłby szczęśliwy szczególnie te mściwe obietnice.
może to frazes ale miłość może zmienić nastawie do świata. tych dwojga maiła połączyć tylko zemsta ale wyszło inaczej MIŁOŚĆ. niełatwa w której schowane jest tysiące tajemnic. czy on jest takim złym człowiekiem na jakiego się próbuje wylansować. Co kryje się pod ta maską? Kryje się człowiek, który w swoim życiu dostąpił wiele złego.
Ona - Młoda piękna dziewczyna poniżana przez ojca. Żyjąca w domu bez miłości ale z przemocą psychiczną i fizyczną. Ma być piękna laleczka Barbie. Ale jej serce jest inne.
Co przyniesie życie tym dwojgu czas pokaże.
czekam na ciąg dalszy.

Polecam tą książkę bo daje do myślenia. Nic wżyciu nie jest tylko białe lub czarne

#wydawnictwoniezwykłe #obietnica #ewapirce
Ocena
Recenzja wg @Malgosczyta / (Dodano 04.11.2018)
Obietnica” Ewy Price to genialna powieść. Muszę przyznać, że autorka nie obniżyła swych lotów, a wręcz wzbiła się jeszcze wyżej. Wyciągnęła z erotyki i romansów wszystko to co najlepsze i stworzyła niesamowitą historię pełną pożądania, nienawiści, cierpienia, bólu i zemsty. Nie spotkasz tu irytujących bohaterów, czy zachowujących się irracjonalnie. Nie tutaj wszystko ma swoje podłoże psychologiczne. Każde ich zachowanie jest uwarunkowane przeszłością , z którą oboje się zmagają. Ich mentalne blizny uwypuklają się z każdą kolejną stroną. Zakochałam się w Brianie i Olivii. Ta para sprawi, że nie raz uśmiechniesz się lub ściśnie Cię za serce tak mocno, że nie będziesz w stanie oderwać się od lektury. Niestety jest jeden minus. Jaki zapytasz? Taki, że to pierwszy tom , a kończy się w taki sposób, że ja piernikuje i pragnę poznać dalsze losy naszych bohaterów JUŻ TERAZ. Mam więc nadzieję, że Pani Ewa nie każe mi długo czekać na kontynuację, bo jak nie to.. minusik ! Oczywiście żartuję :) Dialogi są fenomenalne, a cała fabuła niczym Kinder niespodzianka skrywa w sobie wiele niespodzianek i nie tylko tych smakowych. Wciągająca, piękna , a język jest tak przyjemny, że możesz zatracić się w tej historii bez uszczerbku na zdrowiu. Tą książką autorka skradła me serce i utwierdziła mnie w moim przekonaniu, że powieści Pani Price są warte każdych pieniędzy, każdej nie przespanej nocy i każdej sekundy. Zostałam ugotowana żywcem i podobało mi się to, pragnę więcej !! Nareszcie znalazłam godnego przeciwnika dla ,,Kinga” T.W Frazier, jest nim Brian Wild.
Ocena
Recenzja wg Papierowa Łowczyni / (Dodano 01.11.2018)
Wspaniała ksiązka. Takich powinno być więcej. Nie mogę wyjść z podziwu, że to nasza autorka. książka na światowym poziomie.
Ocena
Recenzja wg MamaMiJa / (Dodano 30.10.2018)
Trzeba przyznać szczerze, że okładka najnowszej powieści młodziutkiej pisarki, Ewy Pirce, „Obietnica”, ma w sobie moc magnetyzmu, która nie pozwala oderwać wzroku. Zwiedziona jak ćma do światła postanowiłam nie zwlekać dłużej i rozpocząć swoją dziewiczą podróż z autorką i jej bohaterami.

„Obietnica” okazała się dość zgrabnie napisaną opowieścią o chęci zemsty za wszelką cenę, kiełkujących uczuciach i decyzjach, które zwiastują zgubę. Akcja książki toczy się w Nowym Yorku, niestety tylko z nazwy, bo klimatu tego fantastycznego miasta nie odnalazłam w tym utworze. Jest za to cała masa absorbujących i nieprzydanych szczegółów, które miałam wrażenie wydłużały treść w nieskończoność.

W roli głównej Brian Wild i Olivia Henderson. Bohaterowie, których nie polubiłam. On, nadęty cham i prostak z wygórowanym ego o wypchanym portfelu. Ona pozornie dojrzała kobieta, a mimo wszystko, zachowująca się jak rozpieszczona gówniara z liceum. Relacje tych dwojga nie porwały i nie elektryzowały aż tak, by serce stawało w poprzek.

W „Obietnicy” nie tylko zabrakło mi emocji, ale przede wszystkim efektu Wow. Historia przedstawiona w książce niestety mnie nie zaskoczyła. Powiedziałabym raczej , że była powtarzalna, niewyszukana i banalna. Przypominała mi zlepek historii, które już wcześniej czytałam u amerykańskich prekursorek gatunku.

Ocena
Recenzja wg kryminalnakuchnia.com / (Dodano 29.10.2018)
Brian Wild, marzenie senne wielu kobiet. Bogaty, niezwykle przystojny, inteligentny i diabelnie sexowny. Jednak ten mężczyzna dokładnie wie czego chce w życiu. Nie idzie na skróty. Kobiety w jego życiu to tylko narzędzia. Ale nie zawsze tak było i będzie... Jego życie to też tajemnice i plany...

Oliwia Henderson, córka zamożnego biznesmena o wysokich aspiracjach politycznych, od początku budziła moją sympatię. Chociaż oczywiście często chciałam nią potrząsnąć i powiedzieć, kobieto!ogarnij się, rzuć wszystko w diabły i żyj swoim życiem!
Zdominowana przez ojca, nie do końca rozumiem dlaczego na to pozwala... dopiero kiedy poznaje Briana zaczyna odkrywać prawdziwe ja. Budzi się w niej odwaga i chęć odkrywania własnych dróg.
Brian przez dobre 3/4 powieści zwyczajnie mnie wkurzał. Co prawda wciąż był kuszący i pociągający, ale jego arogancja i ogromne ego sprawiało, że czasem był wręcz odpychający i miałam ochotę strzelić go w łeb! Dopiero kiedy zaczęłam poznawać jego historię i przeszłość byłam w stanie zrozumieć sporo jego zachowań.
Samym wstępem w książce Ewa Pirce o mało nie złamała mi serca... Sami sprawdźcie o czym piszę!!!
Autorka w swej drugiej już powieści (po "Córce pedofila") ukazuje nam swoich bohaterów, a głównie Briana w różnych okresach życia i czasu. Sprawia to że powoli poznajemy motywy jego działania, poznajemy bliżej bliskich, w tym ukochanego brata i dawną miłość. Tym samym powoli poznajemy znaczenie tytułu książki.
Czytając miałam wrażenie że głównym motywem książki jest zemsta. Wild jest gotów na wszystko by osiągnąć cel swojego życia. Ale kiedy pojawia się w jego życiu Olivia coś w jego sercu zaczyna pękać... Jednak czy namiętność i urok młodej dziewczyny to wystarczające powody by zmienić życiowy plan? Przecież Brian Wild jest stworzony wyłącznie do tego by niszczyć i rządzić.
Autorka totalnie mnie zaskoczyła treścią swojej książki. Spodziewałam się gorącego romansu. Może ze zdradą w tle, na pewno ze schematyczną nienawiścią kobiety i mężczyzny. Ale, matko jedyna! Nie spodziewam się takich emocji, i tak interesujących sylwetek bohaterów. Tu brak szablonów, przewidywalności. Nawet postaci drugoplanowe są niezwykle barwne i wyraziste. Do tego szczypta egzotyki, i mnóstwo świetnej muzyki !!! Polecam z całego serducha. Tylko jest jeden problem, autorka "urwała" powieść w takim momencie, że doprawdy nie ręczę za siebie kiedy uda mi się spotkać z nią osobiście! Tak się po prostu z czytelnikiem mnie robi. To powinno być karalne! Jak teraz wytrzymać do kontynuacji?
Ocena
Recenzja wg Papierowe strony / (Dodano 23.10.2018)

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Obietnica

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:

Dostawa

*Płatność przy odbiorze dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Koszty dostawy:

Zamówienie do 199 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Paczkomaty Inpost 24/7 7,99 zł -
Pocztex Kurier 48 5,99 zł 7,99 zł
Kurier 9,99 zł 12,99 zł

Zamówienie powyżej 199 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Paczkomaty Inpost 24/7 0,00 zł -
Pocztex Kurier 48 0,00 zł 3,99 zł
Kurier 0,00 zł 8,99 zł