Oswobodzenie Silnej Kobiety. Nieskalana miłość Matki Uwielbionej do dzikiej duszy

(okładka twarda, książki)
Liczba stron: 436
Data premiery: 06-06-2016
Wydawca: Wydawnictwo Zysk i S-ka

Dostępność: Dostępny | Wysyłamy w 24 godziny

Normalna cena:
59,00 zł
Special Price 40,99 zł
- +
LUB

Opis

Matka Święta składa nam obietnicę, że każda dusza, która potrzebuje pocieszenia, wizji, przewodnictwa albo siły może do niej wołać i schronić się pod jej opieką. A Matka Uwielbiona natychmiast przybędzie z rozwianym welonem.

Książka "Oswobodzenie Silnej Kobiety. Nieskalana miłość Matki Uwielbionej do dzikiej duszy" jest zachętą dr Estés, aby razem z nią schronić się pod płaszczem Matki. Ukazuje się nam Ona w wizerunku Czarnej Madonny, Madonny z Guadelupe czy w innych emanacjach.

Dlaczego Jej postać objawia się w najuboższych i najmniej oczekiwanych miejscach? Dlaczego w różnych kulturach? Odpowiedź, jest prosta: nic nie może oprzeć się sile Jej miłości ani powstrzymać od przyjścia do najbardziej potrzebujących.

"Pinkoli Estés, udało się stworzyć kolejne arcydzieło. Napisała książkę tak niezwykle głęboką i inspirującą, że czuje się łaskę Najświętszej Matki wtedy, gdy się ją czyta. Jestem niezwykle wdzięczna za ten dar".
Caroline Myss, autorka "Na przekór grawitacji" i "Anatomii duszy"

Od wydawcy:

W "Oswobodzeniu Silnej Kobiety" Clarissa Pinkola Estes daje nam doświadczyć mocy leczących opowieści. Pradawna tradycja zdrawiających historii łączy się w nich ze współczesną codziennością dzięki charakterystycznemu dla Estes „duchowemu aktywizmowi”. Opowieści te pozwalają nam sięgnąć do naszych własnych korzeni, do mądrości matek i babek, i mądrości kultury. Święta Matka, którą w nich spotykamy, jest naszą towarzyszką, realną postacią obecną na ścieżkach naszego życia, a jednocześnie wyraża głębię duchowego i psychologicznego wymiaru Boskiej kobiecości. Oswobodzenie Silnej Kobiety jest zarazem prywatnym wyznaniem autorki, modlitewnikiem i tomikiem poezji, jest głęboko osobistą i pełną zaangażowania książką, w której każdy może odnaleźć przewodnictwo i wsparcie".
Małgorzata Kalinowska, analityk jungowski International Association for Analytical Psychology, Polskie Towarzystwo Psychoanalizy Jungowskiej

"Książka o doniosłym znaczeniu duchowym, napisana we współczesnym języku w fascynujący sposób. Zachęcam wszystkich do jej przeczytania! Oswobodzenie Silnej Kobiety jest prawdziwie katolickie (uniwersalne, wszechstronne), feministyczne w sposób, który możemy jedynie podziwiać i którego bardzo potrzebujemy, i mądre zarówno mądrością psychologii, jak i mistycyzmu".
ojciec Richard Rohr, OFM, autor "Spadać w górą. Duchowość na obie połowy życia" i "Nagie teraz. Widzieć tak, jak widzą mistycy"

"Błyskotliwa autorka «Biegnącej z wilkami» wydaje kolejną książkę! «Oswobodzenie Silnej Kobiety» jest hołdem złożonym naszej Matce Uwielbionej, bogini świata. Dr Estes jest doskonałą jungowską uentista (bajarką), łączącą to, co pradawne, z tym, co współczesne. Książka ta jest ofrenda (świętym darem) dla każdego, kogo serce potrzebuje uzdrowienia — czyli dla każdego z nas i dla nas wszystkich.
Ana Castillo, autorka "So FarFrom Cod: La Diosa de las America (Goddess of the America)" i "Massacre ofthe Dreamers: Essays on Xicanisma"


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Dodatkowe informacje

Autor Pinkola Estes Clarrisa
Nazwa Oswobodzenie Silnej Kobiety. Nieskalana miłość Matki Uwielbionej do dzikiej duszy
Liczba stron 436
Data premiery 06-06-2016
Wydawca Wydawnictwo Zysk i S-ka
Oprawa twarda
Tłumacz Kalinowska Małgorzata
ean 9788377851760
Numer wydania I
Język wydania polski
Język oryginału angielski
Forma książka

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Oswobodzenie Silnej Kobiety. Nieskalana miłość Matki Uwielbionej do dzikiej duszy

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków: