Pakiet: Jednominutowy Menedżer motywuje

(okładka miękka)
Pakiet: Jednominutowy Menedżer motywuje (okładka miękka, książki)
100/100
Autor: Blanchard Ken
Liczba stron: 687
Data premiery: 26-11-2015
Wydawca: MT Biznes

Dostępność: Dostępny | Wysyłamy w 24 godziny

Normalna cena:
99,90 zł
Special Price 63,99 zł
- +
LUB

Opis

Pakiet „Jednominutowy Menedżer motywuje” jest przeznaczony dla tych, którzy chcą odnieść sukces zarówno w zarządzaniu swoją pracą, jak i w życiu prywatnym. Niniejszy zbiór jest przeznaczony dla stale zapracowanych menedżerów. W zwięzłej i przystępnej formie przedstawia skuteczne rozwiązania wielu problemów związanych z budowaniem zespołów, przywództwem czy zachowaniem równowagi między aktywnością zawodową o życiem rodzinnym. Sprawdź je w praktyce!

"Jednominutowy Menedżer buduje wydajne zespoły"
Osiągnięcie wysokiej wydajności wymaga od zespołu przejścia przez cztery etapy rozwoju. Należą do nich: rozpoznanie, niezadowolenie, integracja i produkcja. Zadaniem menedżera jest doprowadzenie grupy do pełnej efektywności szybko i praktycznie bezstresowo. Autorzy podpowiadają w jaki sposób można to osiągnąć.

"Jednominutowy Menedżer i przywództwo"
Czym jest Przywództwo Sytuacyjne®? Ta książka w przystępny sposób opisuje system, w którym nie uznaje się jednakowego traktowania wszystkich podległych pracowników.

"Jednominutowy Menedżer spotyka małpę"
Każdy powinien rozwiązywać własne problemy! Nie zajmuj się kłopotami innych! Ta zasada umożliwi Ci znalezienie czasu na rzeczy, które chcesz lub które musisz robić.

"Jednominutowy Menedżer: Równowaga życia i pracy"
Ta trudna sztuka uda się, jeśli tylko posłuchasz wskazówek autorów. Zdrowy tryb życia, radzenie sobie ze stresem i poprawa kondycji fizycznej to klucz to sukcesu!

"Techniki Jednominutowego Menedżera w praktyce"
Skorzystaj z praktycznych wskazówek dotyczących jednominutowego zarządzania organizacją i weź udział w kształtowaniu nowoczesnego biznesu. Unikatowa wiedza jest w zasięgu ręki!

Dodatkowe informacje

Autor Blanchard Ken
Nazwa Pakiet: Jednominutowy Menedżer motywuje
Liczba stron 687
Data premiery 26-11-2015
Wydawca MT Biznes
Oprawa miękka
Tłumacz Opracowanie zbiorowe
ean 9788377467091
Numer wydania I
Język wydania polski
Język oryginału angielski
Rok wydania 2015
Forma książka

Opinie

Recenzje klientów - Ocen: 3

Właśnie takiej lektury potrzebowałam, bo jestem dokładnie takim managerem – wiecznie zajęta, w biegu, w ciągłym stresie. Nie mam czasu na opasłe tomy i wielostronicowe analizy, chciałam skondensowanej wiedzy, która pozwoliłaby mi zweryfikować swoje postępowanie. W książce znajdziecie praktyczne wskazówki, jak lepiej zarządzać zespołem, dogadywać się podwładnymi i delegować odpowiedzialność. Do tego garść porad na temat zdrowego stylu życia, oswajania stresu i od samej lektury czujecie się lepiej :) Polecam, to działa!
Ocena
Recenzja wg AnnaZ / (Dodano 06.03.2017)
Ciekawy zestaw dla początkującej kadry zarządzającej. Z punktu widzenia doświadczonego menedżera nie ze wszystkim się zgadzam, ale nie mogę odmówić autorom jasnego przekazu i kilku interesujących podsumowań. Warto się zapoznać tymi książkami i zweryfikować swoje metody zarządzania pracą, ale także gospodarowania czasem. Duży plus za przemyślaną i zwięzłą formę, która mimo pewnej skrótowości nie daje wrażenia ślizgania się po tematach. Wręcz przeciwnie. W tej cenie na pewno ciężko będzie znaleźć podobny zakres tematów. Polecam.
Ocena
Recenzja wg Motywator / (Dodano 24.02.2017)
Kariera i sukces zawodowy odgrywają dużo większą rolę w naszym życiu niż miało to miejsce w przypadku naszych rodziców. Borykamy się z problemami w pracy, które przenosimy na grunt domowy. Od tego tylko krok do katastrofy. Jestem menedżerem niższego szczebla, zarządzam małym zespołem, interesuję się literaturą, która dotyczy zarządzania, a także rozwoju osobistego. W tej publikacji znalazłem szereg informacji i wskazówek, które pomagają mi w codziennej pracy. Prosty język, przejrzysta struktura, ciekawe przykłady – to wszystko sprawiło, że bez wahania wdrożyłem pewne rozwiązania w pracy. Proces jeszcze nie jest zakończony, ale jestem dobrej myśli!
Ocena
Recenzja wg Paweł / (Dodano 22.02.2017)

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Pakiet: Jednominutowy Menedżer motywuje

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:

Dostawa

Koszty dostawy:

Zamówienie do 29 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 1,99 zł -
Pocztex Kurier 48 4,99 zł 7,99 zł
Kurier 8,99 zł 10,99 zł
Paczkomaty Inpost 6,99 zł -

Zamówienie od 29 do 149 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Pocztex Kurier 48 4,99 zł 7,99 zł
Kurier 8,99 zł 10,99 zł
Paczkomaty Inpost 6,99 zł -

Zamówienie powyżej 149 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Pocztex Kurier 48 0,00 zł 5,99 zł
Kurier 0,00 zł 5,99 zł
Paczkomaty Inpost 0,00 zł -

*Płatność przy odbiorze dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Autor

Ken Blanchard jest światowej sławy nauczycielem biznesu, wykładowcą na University of San Diego, a także autorem książek w tematyce metod zarządzania dla menedżerów oraz właścicieli przedsiębiorstw. Blanchard napisał wiele bestsellerów. Najpopularniejsze z nich to seria „Jednominutowy Menedżer”, „Wiesz, możesz, działaj” oraz „Cała naprzód. Uwolnij moc wizji swojej firmy i swojego życia. Począwszy od 1979 roku, Ken Blanchard jest właścicielem i dyrektorem ds. rozwoju duchowego w firmie konsultingowo-szkoleniowej The Ken Blanchard Companies, która działa na międzynarodową skalę. Z jej oferty korzystają największe światowe korporacje, takie jak BMW, Johnson & Johnson, Procter & Gamble, Toyota czy American Express. Literatura Kena Blancharda ma uniwersalne przesłanie, dlatego cenne rady znajdą w niej nie tylko menedżerowie, lecz także każda osoba, która pragnie podnieść swoją wydajność oraz satysfakcję z życia i wykonywanej pracy. Autor opisuje, w jaki sposób należy zarządzać zasobami ludzkimi, aby wszyscy członkowie załogi zachowali wysoką motywację oraz identyfikowali się z wartościami i misją przedsiębiorstwa. Uczy metod skutecznego przywództwa, a także zachęca do opracowywania i realizowania firmowej strategii. Nie pochwala jednak dążenia do wzrostu zysków za wszelką cenę. Nawołuje do zachowania równowagi pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym, a także rozwoju członków kadry na wielu płaszczyznach – fizycznej, duchowej, emocjonalnej, intelektualnej itp. Uczy w jaki sposób radzić sobie ze stresem, a tym samym przeciwdziałać wypaleniu zawodowemu. Ken Blanchard promuje dążenie do empowerment, czyli takiego stanu, w którym każda z zatrudnionych w firmie osób działa tak, jakby była ona jego własnością – przy zachowaniu odpowiednich granic. Jest przeciwnikiem stosowania hierarchicznej struktury w przedsiębiorstwie. Zaleca tworzenie autonomicznych zespołów, w których każdy pracownik bierze odpowiedzialność za wykonywane projekty. Książki Blancharda czyta się szybko i przyjemnie, co jest zasługą prostego i ekspresyjnego języka, a także dołączonych ilustracji, tabel oraz wydzielonych cytatów, uporządkowujących najważniejsze fragmenty.