Pakiet Zaopiekuj się mną: Łezka ze szklarni / Fred się zgubił / Łezka, przerażona kotka

(płyta kompaktowa CD)
Pakiet Zaopiekuj się mną: Łezka ze szklarni / Fred się zgubił / Łezka, przerażona kotka (płyta kompaktowa CD, audiobooki)
Autor: Webb Holly
Liczba stron: 20
Data premiery: 08-08-2014
Wydawca: Wydawnictwo Zielona Sowa

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Na płycie audiobook z dwiema książkami z serii „Zaopiekuj się mną”. Do płyty dołączona książeczka z opowiadaniem Holly Webb „Kotek ze szklarni”.

"Fred się zgubił!"

Renia jest bardzo szczęśliwa, gdy jamniczka jej ciotki rodzi szczenięta. Rodzice mają dla dziewczynki wspaniałą niespodziankę: będzie mogła zatrzymać jednego z nich dla siebie! Renia od razu wie, którego malca wybrać – decyduje się na ślicznego szczeniaka, którego nazwała Fred.
Renia uwielbia zabawy z Fredem i nie może się doczekać pierwszych długich spacerów. Jednak podczas wycieczki do lasu ciekawska natura Freda bierze górę i piesek ucieka w poszukiwaniu przygód. Niestety, gubi się w lesie, jest przerażony i zdany tylko na siebie. Czy jeszcze kiedyś wróci do swojej ukochanej Renii?

"Łezka, przerażona kotka"

Madzi bardzo zależy, by jej śliczna, trójkolorowa kotka miała jak najlepszy dom. Poświęca kici cały swój wolny czas, bawi się z nią i nie szczędzi pieszczot. Jest przekonana, że energiczna koteczka z radością będzie chciała wychodzić do ogrodu.
Niebawem jest już wystarczająco duża, by wychodzić na dwór. Kotka nie wie jednak, że dwa duże kocury sąsiadów uważają ogród za swoje terytorium. Oba koty robią wszystko, żeby ją przepłoszyć. Wkrótce biedna kotka jest zbyt przerażona, by w ogóle wychodzić, i większość czasu spędza w ukryciu. Czy Madzia zdoła jakoś pomóc swojej kotce?

Dodatkowe informacje

Autor Webb Holly
Nazwa Pakiet Zaopiekuj się mną: Łezka ze szklarni / Fred się zgubił / Łezka, przerażona kotka
Liczba stron 20
Data premiery 08-08-2014
Wydawca Wydawnictwo Zielona Sowa
Seria Zaopiekuj się mną
Tłumacz Drewnowski Jacek
Lektor Grzywacz Marta
Numer wydania I
Czas trwania 2 godz. 40 min.
Język wydania polski
Dystrybutor Wydawnictwo Zielona Sowa
Język oryginału angielski
Forma płyta kompaktowa CD

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Pakiet Zaopiekuj się mną: Łezka ze szklarni / Fred się zgubił / Łezka, przerażona kotka

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:

Dostawa

Koszty dostawy:

Zamówienie do 149 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Poczta Polska 3,99 zł 7,99 zł
Kurier 7,99 zł 9,99 zł
Paczkomaty Inpost 5,99 zł -

Zamówienie powyżej 149 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Poczta Polska 0,00 zł 5,99 zł
Kurier 0,00 zł 5,99 zł
Paczkomaty Inpost 0,00 zł -
Punkt Odbioru 0,00 zł -

*Płatność przy odbiorze dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Autor

Holly Webb urodziła się w 1976 roku w Londynie. Jest autorką ponad 160 książek dla dzieci. Do jej dorobku literackiego należą przede wszystkim takie serie jak „Zaopiekuj się mną”, „Rose”, „Emilia Piórko” oraz „Zoo Zosi”. Po skończeniu uniwersytetu zatrudniła się jako edytorka w Scholastic Children’s Books. Zajmowała się czytaniem pierwszych wersji różnych książek, wytykając autorom nieścisłości i małe pomyłki. Obecnie to doświadczenie pomaga jej w wydawaniu swoich własnych książek. Holly Webb opublikowałą swoją pierwszą książkę w 2004 roku. Opowiada ona o siostrach-trojaczkach, które właśnie rozpoczynają szkołę. Pomysł na tę historię w jej głowie zrodził się wcześniej i chciała, aby ktoś inny go wykonał. Jednak myśląc ciągle o tym i dobudowując szczegóły i fabułę postanowiła sama ją napisać. Cała seria o trojaczkach powstawała, gdy Webb pracowała jeszcze jako edytorka przez co jedyny czas, jaki mogła poświęcić na pisanie to ten, gdy jechała do i z pracy. Po urodzeniu pierwszego dziecka Webb wróciła na krótki czas do pracy tylko po to, aby ją rzucić i poświęcić się rodzinie i pisaniu. Jej książki są bardzo popularne w Rosji, Kanadzie i Polsce. Obecnie mieszka niedaleko Reading z mężem, trzema synami i kotem.