Pakiet Zaopiekuj się mną: Niedźwiadek polarny / Pusia, zagubiona kotka + Kotek ze szklarni

(płyta kompaktowa CD)
Pakiet Zaopiekuj się mną: Niedźwiadek polarny / Pusia, zagubiona kotka + Kotek ze szklarni (płyta kompaktowa CD, audiobooki)
Autor: Webb Holly
Liczba stron: 99
Data premiery: 28-11-2014
Wydawca: Wydawnictwo Zielona Sowa

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Na płycie audiobook z dwiema książkami z serii „Zaopiekuj się mną”. Do płyty dołączona książeczka z opowiadaniem Holly Webb „Kotek ze szklarni”.

"Niedźwiadek polarny"

Sara spędza przedświąteczne ferie u dziadka. Kilka dni przed Bożym Narodzeniem mocno zaczyna padać śnieg. Dziadek zabawia wnuczkę niesamowitymi opowieściami o ludziach mieszkających w Arktyce. Opowiada również o tym, jak przygarnął i opiekował się niedźwiadkiem polarnym - to ulubiona opowieść Sary. Dziadek pomaga Sarze też zbudować w ogrodzie igloo, którego pilnuje mały niedźwiadek ulepiony ze śniegu. Ale kiedy Sara budzi się w środku nocy, wszystko na dworze wygląda zupełnie inaczej. Dziewczynka rusza w magiczną podróż przez zaczarowany lodowy, śnieżny świat. Ale czy uda jej się wrócić do domu?

"Pusia, zaginiona kotka"

Dalszy ciąg przygód Pusi z "Zagubionej w śniegu"! Ela bardzo kocha swoją kotkę Pusię. Doskonale pamięta, jak bardzo się bała, kiedy kotka zaginęła. Pewnego razu, kiedy Pusia bawi się na śniegu, rozpoczyna się straszliwa zamieć. Wiejący wiatr i padający śnieg zacierają ślady i Pusia gubi drogę do domu.

Dodatkowe informacje

Autor Webb Holly
Nazwa Pakiet Zaopiekuj się mną: Niedźwiadek polarny / Pusia, zagubiona kotka + Kotek ze szklarni
Liczba stron 99
Data premiery 28-11-2014
Wydawca Wydawnictwo Zielona Sowa
Płeć chłopiec / dziewczynka
Seria Zaopiekuj się mną
Tłumacz Drewnowski Jacek
Lektor Grzywacz Marta
Numer wydania I
Język wydania polski
Dystrybutor Wydawnictwo Zielona Sowa
Język oryginału angielski
Rok wydania 2014
Forma płyta kompaktowa CD
Przedział wiekowy 5-7 lat,8-11 lat
Od ilu lat 6+

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Pakiet Zaopiekuj się mną: Niedźwiadek polarny / Pusia, zagubiona kotka + Kotek ze szklarni

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:

Dostawa

Koszty dostawy:

Zamówienie do 149 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Poczta Polska 3,99 zł 7,99 zł
Kurier 7,99 zł 9,99 zł
Paczkomaty Inpost 5,99 zł -

Zamówienie powyżej 149 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Poczta Polska 0,00 zł 5,99 zł
Kurier 0,00 zł 5,99 zł
Paczkomaty Inpost 0,00 zł -
Punkt Odbioru 0,00 zł -

*Płatność przy odbiorze dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Autor

Holly Webb urodziła się w 1976 roku w Londynie. Jest autorką ponad 160 książek dla dzieci. Do jej dorobku literackiego należą przede wszystkim takie serie jak „Zaopiekuj się mną”, „Rose”, „Emilia Piórko” oraz „Zoo Zosi”. Po skończeniu uniwersytetu zatrudniła się jako edytorka w Scholastic Children’s Books. Zajmowała się czytaniem pierwszych wersji różnych książek, wytykając autorom nieścisłości i małe pomyłki. Obecnie to doświadczenie pomaga jej w wydawaniu swoich własnych książek. Holly Webb opublikowałą swoją pierwszą książkę w 2004 roku. Opowiada ona o siostrach-trojaczkach, które właśnie rozpoczynają szkołę. Pomysł na tę historię w jej głowie zrodził się wcześniej i chciała, aby ktoś inny go wykonał. Jednak myśląc ciągle o tym i dobudowując szczegóły i fabułę postanowiła sama ją napisać. Cała seria o trojaczkach powstawała, gdy Webb pracowała jeszcze jako edytorka przez co jedyny czas, jaki mogła poświęcić na pisanie to ten, gdy jechała do i z pracy. Po urodzeniu pierwszego dziecka Webb wróciła na krótki czas do pracy tylko po to, aby ją rzucić i poświęcić się rodzinie i pisaniu. Jej książki są bardzo popularne w Rosji, Kanadzie i Polsce. Obecnie mieszka niedaleko Reading z mężem, trzema synami i kotem.