Powrócisz tu... czyli Irena Santor i Solec Kujawski

(okładka , książki)
Data premiery: 21-09-2017
Wydawca: Wydawnictwo Pejzaż Bydgoszcz
Gabaryt: mały

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Niezwykły album dla miłośników Pani Ireny Santor i Solca Kujawskiego. Znajdą się w nim między innymi unikatowe zdjęcia z archiwum rodzinnego artystki publikowane po raz pierwszy. Wspomnienia piosenkarki z dzieciństwa spędzonego w Solcu, najważniejsze wydarzenia w życiu Pani Ireny i kalendarium wydarzeń które zmieniły Solec Kujawski w dziś piękne i dynamiczne miasto. To opowieść o szczęśliwym powrocie po latach, do dobrego miejsca w dobrych czasach.


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Dodatkowe informacje

Autor Chełminiak Marek, Guźlecka Urszula
Nazwa Powrócisz tu... czyli Irena Santor i Solec Kujawski
Data premiery 21-09-2017
Wydawca Wydawnictwo Pejzaż Bydgoszcz
ean 9788365819079
Numer wydania I
Język wydania polski
Język oryginału polski
Forma książka
Gabaryt mały

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Powrócisz tu... czyli Irena Santor i Solec Kujawski

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:

Dostawa

*Płatność przy odbiorze dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Koszty dostawy:

Zamówienie do 199 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Paczkomaty Inpost 24/7 8,99 zł -
Poczta Polska Odbiór w placówce
7,99 zł 9,99 zł
Stacje Orlen 7,99 zł -
Sklepy Żabka 7,99 zł -
Poczta Polska Pocztex Kurier 48 8,99 zł 10,99 zł
Kurier 10,99 zł 13,99 zł

Zamówienie powyżej 199 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Paczkomaty Inpost 24/7 0,00 zł -
Poczta Polska Odbiór w placówce 0,00 zł 5,99 zł
Stacje Orlen 0,00 zł -
Sklepy Żabka 0,00 zł -
Poczta Polska Pocztex Kurier 48 0,00 zł 5,99 zł
Kurier 0,00 zł 9,99 zł