Przedszkoludki. Sto radości i dwa smutki

(płyta kompaktowa CD)
Przedszkoludki. Sto radości i dwa smutki (płyta kompaktowa CD, audiobooki)
Liczba stron: 48
Data premiery: 19-10-2015
Wydawca: Wydawnictwo BIS

Dostępność: Dostępny | Wysyłamy w 24 godziny

Normalna cena:
19,90 zł
Special Price 13,99 zł
- +
LUB

Opis

Pięknie ilustrowana przez Ewę Poklewską-Koziełło, bajecznie kolorowa książka cenionej przez dorosłych i kochanej przez dzieci Agnieszki Frączek będzie doskonałą lekturą dla każdego przedszkolaka. W wesołych wierszach i krótkich opowiadaniach autorka pisze o przedszkolnym życiu. O maluchach i starszakach, znaczkach na workach z kapciami, tęsknocie za mamą, przedszkolnych atrakcjach, zabawie w piaskownicy, leżakowaniu, gimnastyce, rysowaniu, lepieniu plasteliny, podwieczorku, a nawet o przedszkolnym balu. A wszystko to pełne dobrego humoru, zaskakujących skojarzeń i radosnej dziecięcej wyobraźni. I jeśli nawet wśród tytułowych stu radości pojawią się dwa smutki - takie jak nuda czy grypa - szybko zostaną przegnane przez ciepły uśmiech, przytulenie i dowcip, który zwróci uwagę ku wesołym sprawom.

Książka oswajająca z przedszkolem, pokazująca je jako miejsce ciekawej zabawy i niewyczerpanych pomysłów, do którego chętnie się codziennie przychodzi – doskonała do czytania zarówno z maluchami, jak i bardziej doświadczonymi przedszkolakami. W sam raz na początek roku przedszkolnego!

Dodatkowe informacje

Autor Frączek Agnieszka
Nazwa Przedszkoludki. Sto radości i dwa smutki
Liczba stron 48
Data premiery 19-10-2015
Wydawca Wydawnictwo BIS
Autor ilustracji Poklewska-Koziełło Ewa
Lektor Kamińska Julia
Numer wydania I
Język wydania polski
Dystrybutor Wydawnictwo BIS
Język oryginału polski
Rok wydania 2015
Forma płyta kompaktowa CD

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Przedszkoludki. Sto radości i dwa smutki

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:

Dostawa

Koszty dostawy:

Zamówienie do 149 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Poczta Polska 3,99 zł 7,99 zł
Kurier 7,99 zł 9,99 zł
Paczkomaty Inpost 5,99 zł -

Zamówienie powyżej 149 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Poczta Polska 0,00 zł 5,99 zł
Kurier 0,00 zł 5,99 zł
Paczkomaty Inpost 0,00 zł -
Punkt Odbioru 0,00 zł -

*Płatność przy odbiorze dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Autor

Urodzona w 1969 roku polska pisarka, autorka książek dla dzieci, doktor habilitowana językoznawstwa i germanistka. Agnieszka Frączek jest absolwentką filologii germańskiej na Uniwersytecie Warszawskim. W 1998 obroniła swoją pracę doktorską, a następnie w 2012 pracę habilitacyjną, obie z dziedziny leksykografii. Obecnie pracuje jako adiunkt w warszawskim Instytucie Germanistyki, specjalizuje się w leksykologii, polsko-niemieckiej gramatyce porównawczej, bada także kulturę słowa. Jest bardzo oryginalną pisarką dla dzieci, ponieważ bawiąc je ciekawymi historyjkami i rymami, jednocześnie przekazuje im wiedzę o poprawnej polszczyźnie. I tak na przykład „Kanapka i innych wierszy kapka” mówią o homonimach, „Jedna literka, a zmiana wielka” o homofonach, natomiast „Gdzie przy słowie jest przysłowie” o frazeologizmach. Poetka ma na swoim koncie kilkadziesiąt książeczek z wierszami, które uczą jak poprawnie mówić po polsku, a poza tym jest także autorką dowcipnych wierszyków o zwierzątkach i nie tylko, oraz serii książek logopedycznych.