Psychologia zmiany - najskuteczniejsze narzędzia pracy z ludzkimi emocjami, zachowaniami i myśleniem

(okładka miękka, książki)
100/100
Data premiery: 10-05-2017
Wydawca: Onepress
Oprawa: miękka

Dostępność: Dostępny | Wysyłamy w 48 godzin

Normalna cena:
29,90 zł
Special Price 19,99 zł
- +
LUB

Opis

Czy wiesz, kim jest people helper? To ktoś, kto pomaga innym zmieniać ich myślenie. Czasem jest to wykształcony psycholog, certyfikowany terapeuta, trener umiejętności miękkich, medytujący buddysta, filozof zajmujący się mentoringiem, ksiądz zbliżający do Boga, motywujący swój zespół menedżer, wychowujący dziecko rodzic lub aktor sięgający do narzędzi psychodramy — zawodów zajmujących się psychologią zmiany jest wiele. Ale dla odbiorcy mniejsze znaczenie ma to, jak się nazywasz, bo liczy się dla niego rozwiązany problem i uzyskanie pomocy w osiąganiu celów. Najlepsi w tej dziedzinie mają zawsze arsenał skutecznych narzędzi pochodzących z różnych dyscyplin. Przegrywają za to ci, którzy ograniczają się do niewielu metod albo mają przestarzałe narzędzia — ten, co ma młotek, wszędzie widzi gwoździe. Wygrywają ci, którzy czerpią z wielu szkół pracy z umysłem człowieka.

W książce tej znajdziesz najskuteczniejsze techniki pracy z innymi. Psychologia zmiany stanowi kompilację najważniejszych narzędzi wykorzystywanych w coachingu, terapii, mentoringu i consultingu. Opanowanie wiedzy i umiejętności z jej zakresu pozwala pomagać sobie i innym ludziom diagnozować ich problemy, rozwiązywać je, wykorzeniać negatywne zachowania, motywować, podnosić potencjał służący realizacji zamierzeń, zmieniać przekonania. Jeśli chcesz się tego nauczyć, ta książka jest dla Ciebie.

"Najlepszymi, najskuteczniejszymi zawodnikami są ci,
którzy potrafią sprawnie łączyć techniki charakterystyczne dla rozmaitych sztuk walki i korzystać z nich w zależności od potrzeb."
Mateusz Grzesiak


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Dodatkowe informacje

Autor Grzesiak Mateusz
Nazwa Psychologia zmiany - najskuteczniejsze narzędzia pracy z ludzkimi emocjami, zachowaniami i myśleniem
Data premiery 10-05-2017
Wydawca Onepress
Oprawa miękka
ean 9788328335264
Numer wydania I
Język wydania polski
Język oryginału polski
Forma książka

Opinie

Recenzje klientów - Ocen: 2

Według mnie takie książki, których tematyka krąży wokół psychologii, która w znaczący sposób wpłynie na nasze relacje z innymi są bardzo aktualne. Ta książka właśnie taka jest. Ja jestem pod jej wielkim wrażeniem. Przede wszystkim ze względu na jej tematykę, która wprowadziła mnie w tajniki psychologiczne do tego stopnia, że niejednokrotnie rozmawiając z kimś jestem w stanie wskazać mu obszary, którą są dla niego trudne, albo, z którymi ma problem. Do tego jeszcze ta książka pozwoliła mi się odnaleźć lepiej w społeczeństwie. Według mnie każdy z Was powinien przeczytać tę książkę, bo naprawdę warto po nią sięgnąć.
Ocena
Recenzja wg Podstawy psychologii. / (Dodano 16.07.2019)
Po książki Mateusza Grzesiaka sięgałam już kilka razy, bardzo cenię jego wiedzę o ludzkiej psychice i emocjach, także to że potrafi sprawnie i ciekawie wszystko przedstawić na swoich prezentacjach czy w książkach. Psychologia zmiany wiąże się z bardzo interesującymi zagadnieniami, a co wszystko zostało w tym poradniku pokazane. Mnie osobiście najbardziej chyba zajmuje temat ludzkich emocji, wszystko co się z nimi wiąże, oraz jak emocje wpływają na poszczególne sytuacje w życiu, tym tematom Mateusz Grzesiak poświęca tutaj bardzo dużo uwagi. Z książki można dużo wynieść, tak prywatnie dla siebie. Zachęcam do przeczytania.
Ocena
Recenzja wg Bardzo dobra książka / (Dodano 12.06.2019)

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Psychologia zmiany - najskuteczniejsze narzędzia pracy z ludzkimi emocjami, zachowaniami i myśleniem

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:

Dostawa

Koszty dostawy:

Zamówienie do 149 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Pocztex Kurier 48 4,99 zł 7,99 zł
Kurier 8,99 zł 10,99 zł
Paczkomaty Inpost 24/7 7,99 zł -

Zamówienie powyżej 149 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Pocztex Kurier 48 0,00 zł 5,99 zł
Kurier 0,00 zł 5,99 zł
Paczkomaty Inpost 24/7 0,00 zł -

*Płatność przy odbiorze dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Autor

Mateusz Grzesiak przyszedł na świat 3 kwietnia 1980 roku w Białymstoku. Popularny coach i psycholog. Doktor nauk ekonomicznych, specjalizujący się w zakresie nauki o zarządzaniu. Wykładowca uczelni wyższych. Absolwent studiów w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz Uniwersytetu Warszawskiego. Grzesiak pełni funkcję prezesa w firmie Starway, świadczącej usługi szkoleniowe z zakresu rozwoju osobistego i zawodowego. Prowadzi szkolenia zarówno w Polsce, jak i za granicą – m.in. w Ameryce Południowej, Niemczech, Szwajcarii, Anglii, Izraelu czy Irlandii. Współpracuje nie tylko z przedsiębiorcami, lecz także ze znanymi osobistościami świata sportu i show-biznesu. Jest także stałym prelegentem na międzynarodowych kongresach biznesowych. Jego wystąpienia dotyczą zwłaszcza takich zagadnień jak zarządzanie w przedsiębiorstwie, przywództwo, marketing oraz opracowywanie i wdrażanie strategii sprzedażowych. Mateusz Grzesiak stworzył autorską koncepcję Mixed Mental Arts, która opiera się na zintegrowanym podejściu do kształtowania umiejętności interpersonalnych. Grzesiak jest autorem książek i publikacji z zakresu psychologii i zarządzania. Należy do propagatorów psychologii zmiany i sukcesu. Publikował dotychczas artykuły m.in. na łamach takich czasopism jak „Forbes”, „Wprost”, „Administradores”, „Na temat” oraz „Warsaw Business Journal”. Jest także częstym ekspertem programów radiowych i telewizyjnych, prowadzi własny kanał na YouTube, a także wydaje filmy podejmujące tematykę rozwoju osobistego. Prywatnie pasjonat sportu – trenuje sztuki walki, jest ratownikiem wodnym oraz sędzią siatkarskim. Mateusz Grzesiak to autor bestsellerowych książek, takich jak m.in.: „Psychologia sprzedaży”, „Podręcznik perswazji”, „Psychologia relacji” czy „Psychologia zmiany”. Uczy w nich, w jaki sposób odnosić sukcesy oraz wieść świadome i szczęśliwe życie. Porusza tematykę relacji międzyludzkich, ucząc skutecznego przywództwa, prawidłowej komunikacji oraz wywierania wpływu na inne osoby.