Repetytorium maturalne. Matura 2015. Język angielski. Podręcznik. Poziom podstawowy

(okładka miękka)
Repetytorium maturalne. Matura 2015. Język angielski. Podręcznik. Poziom podstawowy (okładka miękka, książki)
100/100
Liczba stron: 304
Data premiery: 29-04-2014
Wydawca: Pearson Education

Dostępność: Dostępny | Wysyłamy w 48 godzin

Normalna cena:
69,00 zł
Special Price 55,99 zł
- +
LUB

Opis

Repetytoria maturalne Longmana to pewna, sprawdzona formuła, z której skorzystało dotąd ponad pół miliona uczniów przygotowujących się do matury!

Nowe repetytorium na poziomie podstawowym w pełni odpowiada formatowi egzaminu obowiązującemu od 2015 roku. Opiera się na sprawdzonej metodyce, a także zachowuje wszystkie cechy poprzedniej, cieszącej się ogromną popularnością edycji, które cenią nauczyciele oraz lektorzy.

Publikacja składa się z trzech części: referencyjnej, tematycznej oraz gramatycznej. Umożliwia rozbudowany trening maturalny przygotowując do rozwiązywania każdego typu zadań. Zawiera tematyczne listy słów z transkrypcją, nagrane w formacie mp3, prezentuje modelowe wypowiedzi pisemne w każdej z wymaganych form oraz zawiera przejrzyste przypomnienie angielskich struktur gramatycznych po polsku. W repetytorium uczniowie znajdą też wiele informacji kulturowych oraz zupełnie nowych ćwiczeń, które ułatwią im kompleksowe przygotowanie do egzaminu ustnego i pisemnego.

Dodatkowe informacje

Autor Opracowanie zbiorowe
Nazwa Repetytorium maturalne. Matura 2015. Język angielski. Podręcznik. Poziom podstawowy
Liczba stron 304
Data premiery 29-04-2014
Wydawca Pearson Education
Oprawa miękka
Tłumacz Opracowanie zbiorowe
Numer wydania I
Język wydania polski,angielski
Dystrybutor OSDW Azymut
Język oryginału polski
Forma książka

Opinie

Recenzje klientów - Ocen: 3

Repetytorium Longmana to znakomity materiał pomocniczy podczas kursów przygotowujących do matury z języka angielskiego na poziomie podstawowym. Do jego największych atutów należą: przejrzysty układ treści, wzbudzające zainteresowanie teksty oraz olbrzymi i zróżnicowany materiał ćwiczeniowy. W oparciu o to repetytorium można prowadzić świetne, aktywizujące uczniów zajęcia. Ćwiczenia pomagają im uporządkować wiedzę, rozwijają słownictwo, ułatwiają budowanie różnych form wypowiedzi. Uważam, że to najlepsza dostępna na rynku tego typu publikacja!
Ocena
Recenzja wg Tercjanna / (Dodano 11.04.2017)
Z repetytoriów Longmana korzystam od lat ku uciesze wszystkich uczniów! W moim odczuciu w pełni odpowiada ono ich oczekiwaniom i potrzebom. Przedstawia żywy, aktualny język w oparciu o fajne, niebanalne teksty zilustrowane ciekawymi fotografiami i nagraniami. Atrakcyjna szata graficzna usprawnia naukę i nie zaburza czytelnego układu treści. Najważniejsze są oczywiście ćwiczenia, bardzo, bardzo zróżnicowane. Dzięki temu na zajęciach nigdy nie wieje nudą, a uczniowie są zaangażowani. Repetytorium zawiera też wiele przykładów zadań maturalnych i w ten sposób oswaja uczniów z wymaganiami. Stosuję, wiem, że działa, polecam!
Ocena
Recenzja wg Armida / (Dodano 05.03.2017)
Materiały wydawnictwa Longman z reguły stoją na bardzo wysokim poziomie. Tak naprawdę jeszcze nigdy mnie nie zawiodły. Repetytorium jest bardzo starannie przygotowane. Widać wyraźną dbałość o przyjazną uczniom formę, które przejawia się m.in. w dobrze dobranych tekstach. W większości odpowiadają one zainteresowaniom młodzieży. Także część gramatyczna spełnia jej potrzeby – jest czytelna, przejrzysta, ułatwia powtórzenie i zapamiętanie wiadomości. W części referencyjnej znajduje się wiele wskazówek, które pozwalają na efektywniejsze przygotowanie się do matury. Polecam!
Ocena
Recenzja wg Rossita / (Dodano 01.03.2017)

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Repetytorium maturalne. Matura 2015. Język angielski. Podręcznik. Poziom podstawowy

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków: