Samodoskonalenie menedżerów-rozwój kompetencji przywódczych

(okładka miękka)
Samodoskonalenie menedżerów-rozwój kompetencji przywódczych (okładka miękka, książki)
Autor: Tokar Joanna
Liczba stron: 228
Oprawa: miękka
Wydawca: Difin

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Dr hab. Agnieszka Sitko-Lutek, prof. UMCS:
Podjęta przez Autorkę problematyka ma charakter nowatorski i trafnie wypełnia lukę w polskiej literaturze naukowej. […] Publikacja posiada walory naukowe, polegające na wieloaspektowej analizie prezentowanej problematyki z zakresu uczenia i samodoskonalenia się menedżerów oraz przywództwa, a także autorskim modelu badawczym, rzetelnych badaniach zaprezentowanych w sposób klarowny i zrozumiały. Jednocześnie nie można odmówić jej cech aplikacyjnych, a wnioski z badań stanowią niewątpliwy wkład do dyscypliny nauk o zarządzaniu.

Prof. zw. dr hab. Arkadiusz Potocki:
Autorka nie „upiększyła” rzeczywistości gospodarczej i przedstawiła szereg dysfunkcji w obszarze rozwoju zawodowego naszych menedżerów. […] Autorka udowodniła, że nowe trendy w zarządzaniu np.: zarządzanie oparte na wiedzy są w naszej praktyce zarządzania nieznane.

Dr hab. Jacek Rąb, prof. Pol. Śl.:
Publikacja stanowi wnikliwe studium na temat samodoskonalenia menedżerów, dokonane z nowej perspektywy z naciskiem na zastosowanie modelu samodoskonalenia w rozwoju kompetencji przywódczych.
To interesujące połączenie przemyśleń teoretycznych z rzetelną analizą materiału empirycznego, które poświęcone zostało problemom istotnym i aktualnym. Praca ma zdecydowanie charakter interdyscyplinarny. Świadczy o tym chociażby szeroki dobór źródeł literaturowych z zakresu zarządzania, socjologii, psychologii, a nawet filozofii.
Polecam tę książkę każdemu, kto szuka swej drogi doskonalenia. Natomiast uważam, że najwięcej korzyści z lektury odniosą menedżerowie, przedsiębiorcy i studenci zarządzania.

Dodatkowe informacje

Autor Tokar Joanna
Nazwa Samodoskonalenie menedżerów-rozwój kompetencji przywódczych
Liczba stron 228
Oprawa miękka
Wydawca Difin
Numer wydania I
Język wydania polski
Dystrybutor OSDW Azymut
Data premiery 26-04-2013
Język oryginału polski
Rok wydania 2013
Forma książka

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Samodoskonalenie menedżerów-rozwój kompetencji przywódczych

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków: