Scenariusze negocjacji biznesowych. Trening umiejętności

(okładka miękka)
Scenariusze negocjacji biznesowych. Trening umiejętności (okładka miękka, książki)
Liczba stron: 164
Data premiery: 22-03-2013
Wydawca: Wydawnictwo Poltext

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Masz dość podręczników, które prezentują wyłącznie teorię negocjacji? Szukasz książki, która pozwoli Ci sprawdzić się w roli prawdziwego negocjatora, w autentycznych sytuacjach i z realnymi przeciwnikami? Właśnie ta publikacja została stworzona w odpowiedzi na Twoje oczekiwania!

Prezentujemy osiem praktycznych scenariuszy negocjacyjnych do wykorzystania w praktyce szkoleniowej i biznesowej. Każdy został opatrzony komentarzem merytorycznym dotyczącym technik, taktyki i przebiegu rozgrywki, co pozwala dokładnie poprowadzić trening własnych umiejętności negocjacyjnych. Scenariusze zamieszczone w tej książce są przeznaczone zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych negocjatorów. Książka ma charakter praktyczny, każdy scenariusz jest przygotowany do rozegrania w rzeczywistości. Potrzebne do tego materiały, punktacje i arkusze dla grających znajdują się na dołączonej płycie CD. Dodatkowo zawiera ona multimedialne materiały szkoleniowe i aplikacje ułatwiające przeprowadzenie i ocenę rozgrywki.

"Przedstawiamy dzieło czterech młodych muszkieterów negocjacji, a właściwie teamu  scenariuszowego Naukowego Koła Negocjacji SGH. Nie będę się silił na mentorski obiektywizm, bo wiem, że los obdarzył autorów wielkim talentem. Kilka lat temu wpadliśmy na pomysł ćwiczenia się w negocjowaniu podczas prawdziwego turnieju, z prawdziwymi przeciwnikami, sędziami, publicznością i emocjami – jak to w grze. Pomysł wypalił! Teraz Wy macie szansę sprawdzić swoje umiejętności na bazie 8 przypadków, które wciągają w prozaiczne problemy socjalne, dylematy handlowców czy kaprysy gwiazd wielkiego formatu. Układ treści pozwala na samodzielne analizowanie i projektowanie „walki” najlepiej w parach lub grupach. Nudzić się nie będziecie – gwarantuję!"
Dr Grzegorz Myśliwiec Katedra Rozwoju Kapitału Ludzkiego SGH w Warszawie

Każdy z nas jest negocjatorem; czy tego chcemy, czy nie niemal codziennie uczestniczymy w różnego rodzaju negocjacjach – w pracy z szefem czy z klientami, w domu z partnerem bądź z dziećmi, sprzedając samochód, kupując mieszkanie. Nie sztuką jest jednak negocjować – sztuką jest robić to mądrze, a tego można się nauczyć i niniejsza książka świetnie to ułatwia. Jest ona jedną z pierwszych tego rodzaju publikacji na polskim rynku. Zachęcam do sięgnięcia po przygotowane przez autorów scenariusze, gdyż nie tylko umożliwiają one poprawę umiejętności negocjacyjnych, ale gwarantują również świetną zabawę. Żadna inna umiejętność nie zagwarantuje Państwu wyższego zwrotu z czasu zainwestowanego w jej pozyskanie, jak umiejętność mądrego negocjowania.

Dodatkowe informacje

Autor Opracowanie zbiorowe
Nazwa Scenariusze negocjacji biznesowych. Trening umiejętności
Liczba stron 164
Data premiery 22-03-2013
Wydawca Wydawnictwo Poltext
Oprawa miękka
Numer wydania I
Język wydania polski
Dystrybutor Platon
Język oryginału polski
Rok wydania 2013
Forma książka

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Scenariusze negocjacji biznesowych. Trening umiejętności

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:

Dostawa

Koszty dostawy:

Zamówienie do 149 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt Odbioru 0,00 zł -
Poczta Polska 3,99 zł 7,99 zł
Kurier 7,99 zł 9,99 zł
Paczkomaty Inpost 5,99 zł -

Zamówienie powyżej 149 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt Odbioru 0,00 zł -
Poczta Polska 0,00 zł 5,99 zł
Kurier 0,00 zł 5,99 zł
Paczkomaty Inpost 0,00 zł -
Punkt Odbioru 0,00 zł -

*Płatność przy odbiorze dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.