Skuteczne uzdrawianie metodą Domancicia

(okładka twarda)
Skuteczne uzdrawianie metodą Domancicia (okładka twarda, książki)
100/100
Autor: Kobus Witalis
Liczba stron: 256
Data premiery: 22-02-2018
Wydawca: Wydawnictwo Poligraf

Dostępność: Dostępny | Wysyłamy w 72 godziny

Normalna cena:
34,95 zł
Special Price 22,49 zł
- +
LUB

Opis

Książka, jest jedną z pierwszych w Polsce opisującą niezwykłą metodę terapii energetycznej – Metodę Zdenka Domančicia. Autor tej książki jest jednym z kilkorga zaledwie Polaków, którzy tę metodę sprowadzili do Polski w 2008 roku. Na całym świecie metoda Domančicia od ponad 30 lat święci wielkie triumfy, niosąc ulgę wielu tysiącom pacjentów. Według aktualnego szacunku z jej dobrodziejstwa skorzystało już ponad 1,5 miliona osób. Cieszy fakt, że może już z niej korzystać także coraz więcej Polaków. Autor – uczestnik wielu seminariów i spotkań z Domančiciem – opowiada w tej książce zarówno o samej metodzie, jak i o jej twórcy. Głos zabrali także inni uczestnicy seminariów Zdenka Domančicia, pacjenci i terapeuci.

To, co szokuje pacjentów, ale też i terapeutów, którzy poznali tę metodę, to jej wysoka skuteczność terapeutyczna. Pomaga ludziom w najcięższych nawet schorzeniach. W książce znajduje się opis stosowanych w tej metodzie mechanizmów prowadzących do uzdrowienia oraz wiele przykładów jej używania w praktyce. Zawiera ona też pewne elementy filozofii życiowej samego twórcy, który często podkreśla, że właściwym leczącym jest energia życia krążąca w systemie energetycznym człowieka, a którą terapeuta metody przenosi z otoczenia do pacjenta.

Czytelniku, jeśli zechcesz poznać metodę Domančicia, to musisz z otwartą głową przeczytać tę książkę. Przedstawia ona dokonania Zdenka Domančicia, po zapoznaniu się z nimi bez wątpienia będziesz musiał zmienić swoje spojrzenie na życie, na człowieka i na energię życia. Tu znajdziesz wiele dowodów na to, że energia życia istnieje i jest potężną siłą sprawczą, a na dodatek jest wyposażona w wybitną inteligencję. Tu zobaczysz oczyma Duszy, że energia życia to nie iluzja, a ludzie, którzy z tą energią pracują, to nie jacyś szarlatani. Przekonasz się, że energię życia znają ludzie na całym świecie, nazywając ją po swojemu. Najczęściej używa się nazw: "prana", "chi", "ki", "bioplazma", "mana", "reiki", "energia życia", "energia uniwersalna", "energia kosmiczna". W istocie jest to jednak ta sama wspaniała, uzdrawiająca energia życia, dzięki której żyjemy.

Metoda Domančicia, oprócz swojej skuteczności, ma jeszcze jeden niezwykły walor. Jest bardzo prosta w stosowaniu. Niemal każdy człowiek może być terapeutą, może pomagać innym ludziom, stosując tę metodę. Nauczy go tego sam Zdenko Domančić podczas swoich seminariów. Z tej książki dowiesz się więc także, jak można zostać terapeutą metody Domančicia i zacząć zmieniać swoje życie i otoczenie.


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Dodatkowe informacje

Autor Kobus Witalis
Nazwa Skuteczne uzdrawianie metodą Domancicia
Liczba stron 256
Data premiery 22-02-2018
Wydawca Wydawnictwo Poligraf
Oprawa twarda
ean 9788378567448
Numer wydania II
Język wydania polski
Język oryginału polski
Rok wydania 2018
Forma książka

Opinie

Recenzje klientów - Ocen: 2

Praktyczna, pomocna, szczegółowa pozycja, która powinna być w każdym domu. Doskonały prezent dla każdego. Wiele godnych uwagi informacji możliwych do zastosowania.
Ocena
Recenzja wg Ela / (Dodano 14.08.2018)
Książkę warto przeczytać zarówno, jako pozycję popularno- naukową lub medyczną, ale także, jako ciekawostkę - społeczną, kulturalną, historyczną - bagaż doświadczeń i życiorys postaci jest bardzo bogaty.
Ocena
Recenzja wg Kamila / (Dodano 01.06.2018)

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Skuteczne uzdrawianie metodą Domancicia

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków: