StandOut. Innowacyjny test do oceny silnych stron

(okładka twarda)
StandOut. Innowacyjny test do oceny silnych stron (okładka twarda, książki)
Liczba stron: 186
Oprawa: twarda
Wydawca: MT Biznes

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

W tej książce znajduje się klucz do odblokowania twoich możliwości osiągania najlepszych wyników.

STANDOUT, rewolucyjnie nowa książka i internetowe narzędzie zaoferowane przez Marcusa Buckinghama, jest wynikiem szeroko zakrojonych badań, testów statystycznych i analizy obejmującej światową czołówkę osób osiągających wybitne rezultaty. Współautor bestselleru Wykorzystaj swoje silne strony uznawany lider nurtu promującego silne strony, w książce STANDOUT pokazuje, jak odkryć dwie najważniejsze Role Silnych Stron oraz przedstawia błyskotliwe, a zarazem praktyczne pomysły do wykorzystania przez specjalistów i menedżerów z wszelkiego rodzaju organizacji, którzy chcą poznać swoje przewagi i zostać zwycięzcami w swojej pracy.

Sięgnij po STANDOUT i przekonaj się, jak możesz zostać zwycięzcą.

STANDOUT to coś więcej niż następna książka w nurcie promocji silnych stron. To jedyne w swoim rodzaju zaproszenie do odkrycia i aktywowania własnej wyjątkowej przewagi konkurencyjnej w codziennej pracy.
STANDOUT jest źródłem najwyższej klasy wiedzy z zakresu biznesu i przywództwa, przekazywanej przez jeden z najbardziej uznawanych na świecie autorytetów w dziedzinie silnych stron.

Książka oferuje również niezwykle użyteczny i innowacyjny test internetowy, będący efektem dziesięcioletnich badań naukowych wspieranych rygorystyczną analizą statystyczną i wyszukanymi narzędziami psychometrycznymi.

Tam, gdzie większość analiz zatrzymuje się na odkryciu i potwierdzeniu, STANDOUT Marcusa Buckinghama przychodzi z rzetelnym i treściwym dwudziestostronicowym raportem, pełnym opisów działań dostosowanych do wyników osiągniętych w teście – działań, które powinno się podjąć, by odnaleźć swoje przewagi i zostać zwycięzcą w pracy.
STANDOUT daje również menedżerom możliwość otrzymania dostosowanego do potrzeb raportu zespołowego, prostego i łatwego w użyciu, ale pozwalającego jak nigdy dotąd zmaksymalizować silne strony zespołu.

Dodatkowe informacje

Autor Buckingham Marcus
Nazwa StandOut. Innowacyjny test do oceny silnych stron
Liczba stron 186
Oprawa twarda
Wydawca MT Biznes
Tłumacz Doroba Anita
Numer wydania I
Język wydania polski
Dystrybutor Platon
Data premiery 19-10-2012
Język oryginału angielski
Rok wydania 2012
Forma książka

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Oceniasz: StandOut. Innowacyjny test do oceny silnych stron

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków: