Superworld 2. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa

(okładka miękka, książki)
Liczba stron: 96
Data premiery: 15-08-2008
Wydawca: Wydawnictwo Macmillan

Dostępność: Dostępny | Wysyłamy w 24 godziny

Normalna cena:
35,90 zł
Special Price 31,49 zł
- +
LUB

Opis

Dzieci uwielbiają uczyć się z podręczników Superworld, ponieważ wspólnie z bohaterami kursu przeżywają wiele przygód, a także słuchają łatwo wpadających w ucho piosenek i wierszyków. Nauczyciele zaś doceniają w Superworld przebogaty materiał językowy oraz to, że na zajęciach uczniowie poznają język i wszechstronnie się rozwijają, jednocześnie fantastycznie się bawiąc.

Superworld to nowoczesny kurs języka angielskiego dla dzieci, które rozpoczynają naukę w klasach 1-3 szkoły podstawowej.
Superworld w pełni realizuje cele edukacyjne dla pierwszego etapu nauczania w zreformowanej szkole podstawowej.


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Dodatkowe informacje

Autor Soberon Ana, Kubrakiewicz Ilona, Ściborowska Barbara, Read Carol
Nazwa Superworld 2. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa
Liczba stron 96
Data premiery 15-08-2008
Wydawca Wydawnictwo Macmillan
Oprawa miękka
ean 9788360806517
Numer wydania I
Język wydania polski,angielski
Język oryginału polski
Rok wydania 2008
Forma książka

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Superworld 2. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:

Dostawa

Koszty dostawy:

Zamówienie do 199 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Paczkomaty Inpost 24/7 7,99 zł -
Pocztex Kurier 48 4,99 zł 7,99 zł
Kurier 9,99 zł 12,99 zł

Zamówienie powyżej 199 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Paczkomaty Inpost 24/7 0,00 zł -
Pocztex Kurier 48 0,00 zł 3,99 zł
Kurier 0,00 zł 8,99 zł

*Płatność przy odbiorze dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Autor

Carol Read to doświadczona nauczycielka języka angielskiego z przeszło 30-letnim stażem. Były prezydent Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Angielskiego (IATEFL). Pracę dydaktyczną rozpoczęła w szkole British Institute, zlokalizowanej na terenie Caracas – stolicy Wenezueli. Podejmowała również zatrudnienie m.in. w British Council w Lizbonie, a także sprawowała funkcję asystenta naukowego w departamencie Amnesty International w Ameryce Łacińskiej. Prowadziła zajęcia dla dzieci w każdym wieku oraz osób dorosłych – na różnym poziomie nauczania. Jest także cenionym, międzynarodowym doradcą edukacyjnym oraz trenerem nauczycieli, których wyposaża w nowoczesny warsztat metodyczny. Do jej specjalności należy praca z dziećmi w wieku od 3 do 12 lat oraz zarządzanie edukacją. Carol Read to autorka bestsellerowych kursów do nauczania języka angielskiego w klasach obcojęzycznych. Do najpopularniejszych z nich należą takie serie jak „Bugs Team”, „Tiger”, „Superworld” czy „Footprins”. Za swoją twórczość Read otrzymała prestiżowe nagrody, takie jak Extensive Reading Foundation Award, The British Council's ELTons czy The ESU Duke of Edinburgh. Autorka jest stałym prelegentem międzynarodowych konferencji i warsztatów w zakresie nauczania obcokrajowców języka angielskiego. Materiały edukacyjne autorstwa Carol Read są zaprojektowane w ten sposób, aby sprzyjać harmonijnemu rozwojowi wszystkich umiejętności językowych dzieci. Zabierają je w zaczarowany świat magii i pozwalają przeżyć niezapomnianą przygodę. Kursy te skupiają się także na wyposażaniu ucznia w wiedzę dotyczącą brytyjskiej kultury. Przekazują mu również wartości moralne i prospołeczne, uczą bezpiecznych zachowań oraz sprzyjają odnajdywaniu pasji. Carol Read zachęca najmłodszych do nauki poprzez zabawę – słuchanie muzyki, gry zespołowe i multimedialne, rozwiązywanie zagadek, a także czytanie zabawnych wierszyków i łamańców językowych. Dziecko rozwija się jednocześnie w innych obszarach – ćwiczy m.in. kreatywność, spostrzegawczość, wyobraźnię, dokładność i podzielność uwagi.