Syn Hamasu

(okładka miękka)
Syn Hamasu (okładka miękka, książki)
Liczba stron: 288
Oprawa: miękka
Wydawca: Aetos Media

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Musab Hasan Jusuf już od najmłodszych lat od środka obserwował działalność Hamasu. Jako najstarszy syn szajcha Hasana Jusufa – założyciela Hamasu i jego najbardziej szanowanego lidera – młody Musab asystował ojcu w aktywności politycznej i przygotowywał się do pójścia w jego ślady. Uczestniczył w spotkaniach z przywódcami bliskowschodnimi znanymi na całym świecie z wiadomości telewizyjnych. Cieszył się zaufaniem kierownictwa Hamasu i brał udział w intifadzie.

Jednak od pewnego momentu historia Musaba potoczyła się w niespodziewanym kierunku. Na stronach tej książki autor ujawnia zdarzenia i powiązania, które do tej pory znane były tylko w wąskim kręgu wtajemniczonych. Przestawia sensacyjne informacje na temat swojej prawdziwej roli.

"Syn Hamasu" niemal natychmiast po premierze trafił na listę bestsellerów „New York Times”, a niezwykła historia Musaba była relacjonowana przez stacje telewizyjne i gazety na całym świecie.

Dodatkowe informacje

Autor Jusuf Musab Hasan, Brackin Ron
Nazwa Syn Hamasu
Liczba stron 288
Oprawa miękka
Wydawca Aetos Media
Tłumacz Kurzępa Anna
Tytuł i podtytuł oryginalny Son of Hamas: A Gripping Account of Terror, Betrayal, Political Intrigue, and Unthinkable Choices
Numer wydania I
Język wydania polski
Dystrybutor Platon
Data premiery 08-12-2011
Język oryginału angielski
Rok wydania 2014
Forma książka

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Syn Hamasu

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków: