Szanowni Klienci,
Informujemy, że z dniem 1 czerwca 2021 roku sklep internetowy livro.pl zakończył działalność. Aby zwrócić lub zareklamować towar zakupiony w sklepie internetowym należy skontaktować się z Działem Obsługi Klienta - telefonicznie: +48 22 460 0 460 lub mailowo: [email protected].

Artykuły biurowe akcesoria

W tej kategorii znajdziesz artykuły biurowe wysokiej jakości. Najpotrzebniejsze rzeczy dla firm i do domowego biura. Nasza oferta opiera się o najlepsze marki i wiodących producentów w dziedzinie akcesoriów biurowych. Dlatego też w tej kategorii znajdziesz dziurkacze, nożyczki, kleje, korektory, okładki na zeszyty oraz wiele innych potrzebnych przyborów. Sprawdź naszą ofertę i zobacz jakie materiały biurowe możemy Ci zaoferować!

Profesjonalne akcesoria biurowe

W każdym biurze niezbędne są takie akcesoria jak nożyczki, papier, taśma klejąca, dziurkacz czy klej. Z ich pomocą z łatwością utrzymasz porządek w dokumentach, przy jednoczesnym zachowaniu przejrzystej estetyki. Materiały biurowe do bindowania to podstawa schludnie wyglądających katalogów czy ofert. Bez pomocy dziurkacza włożenie dokumentów do segregatora jest niemożliwe, dlatego u nas nadziejesz wiele modeli w kilku uniwersalnych kolorach.

Warto również zainwestować w praktyczne karteczki i zakładki, które znacząco ułatwiają podział zadań i notowanie ważnych rzeczy. By zachować porządek postaw na podajnik, w którym każdy kolor będzie miał swoje miejsce. W zależności od profesji, którą zajmuje się Twoja firma, przydatne mogą okazać się również takie akcesoria biurowe, jak lupa, tablica suchościeralna lub korkowa oraz zszywacz. Wszystkie te materiały znajdziesz u nas w atrakcyjnych cenach!

Materiały biurowe dla każdego

W tej kategorii znajdziesz również akcesoria biurowe, które przydadzą się uczniom, studentom i dorosłym. W każdym domu znajdzie się przecież miejsce dla taśmy klejącej – pomoże ona szybko skleić w całość przypadkowo podarte dokumenty. W razie pomyłki podczas notowania na zajęciach z pewnością pomocny będzie korektor. U nas dostaniesz go zarówno w piórze, jak i buteleczce z wygodnym aplikatorem oraz w formie taśmy. Każdemu, kto kocha wszelkie prace plastyczne, na co dzień przydadzą się nożyczki. W tej kategorii znajdziesz te o klasycznych, prostych ostrzach, a także wersje przeznaczone specjalnie dla dzieci oraz nożyczki dekoracyjne które wycinają stylowe wzorki. Dzieci z pewnością zachwyci również brokatowy klej. Wszystkie niezbędne artykuły biurowe dostaniesz na naszej stronie. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy i skompletuj własny zestaw!

1-60 z 413

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 413

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5