Szanowni Klienci,
Informujemy, że z dniem 1 czerwca 2021 roku sklep internetowy livro.pl zakończył działalność. Aby zwrócić lub zareklamować towar zakupiony w sklepie internetowym należy skontaktować się z Działem Obsługi Klienta - telefonicznie: +48 22 460 0 460 lub mailowo: [email protected].

Teczki i segregatory na dokumenty

Porządek i systematyczność jest niezwykle ważna zarówno w biurze, jak i w domowej księgowości. Dlatego w tej kategorii znajdziesz teczki, segregatory i albumy ofertowe, które skutecznie pomagają ograniczyć chaos w dokumentach. Dzięki temu bez problemu, szybko i sprawnie, znajdziesz to, czego akurat potrzebujesz. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, jak proste może być utrzymanie porządku w dokumentach.

Teczka na dokumenty – najlepsza do archiwizacji

Jedną z podstawowych metod utrzymywania rygoru w papierach jest rozłożenie ich do teczek. Teczki z gumką możesz dokładnie opisać. Dzięki temu szybko znajdziesz pożądane dokumenty. Dodatkowo zapewnisz ochronę ważnym umowom czy zaświadczeniom. Praktyczne będą również koszulki, które wepniesz w segregatory.

Na wszelkie eventy czy spotkania warto zabrać ze sobą albumy ofertowe. Włożysz do nich wszelkie niezbędne dokumenty, które musisz przedstawić swojemu potencjalnemu współpracownikowi. Podczas wystąpień może przydać Ci się również teczka konferencyjna. Dzięki niej będziesz mieć pod ręką scenariusz i swoje zapiski, a całość będzie prezentować się estetycznie. Dodatkowo zmieścisz tam przybory do pisania czy karty.

Segregator na dokumenty

Prostym i skutecznym sposobem na utrzymanie porządku w dokumentach jest segregator. Możesz postawić na taki z miękką lub twardą okładką. Dzięki temu półka będzie prezentować się estetycznie, a każdy dokument będzie miał swoje miejsce. Takie rozwiązanie sprawdza się również w domowej księgowości czy w studenckich notatkach. Wiele kolorów i różny design pozwala na dopasowanie akcesoriów papierniczych do wystroju mieszkania. W tej kategorii znajdziesz wiele praktycznych produktów, które ochronią papiery oraz ważne notatki i pozwolą je sprawnie kontrolować.

Teczka na dokumenty w dziecięcy wzór pomoże uporządkować prace plastyczne Twojej pociechy i ochroni je przed uszkodzeniem. Jeżeli potrzebujesz nieco większej ochrony, warto rozważyć zakup teczki z rączką w bajkowy wzór. Z pewnością pomieścisz w niej nie tylko prace plastyczne, ale także małe, przestrzenne projekty. Wszystkie artykuły biurowe znajdziesz u nas w atrakcyjnych cenach. Sprawdź naszą ofertę i zamów to, czego właśnie potrzebujesz!

1-60 z 254

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 254

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5