Szanowni Klienci,
Informujemy, że z dniem 1 czerwca 2021 roku sklep internetowy livro.pl zakończył działalność. Aby zwrócić lub zareklamować towar zakupiony w sklepie internetowym należy skontaktować się z Działem Obsługi Klienta - telefonicznie: +48 22 460 0 460 lub mailowo: [email protected].

Masy plastyczne – pobudź wyobraźnię

Być może niepozorne, jednak masy plastyczne i wszelkiego rodzaju zabawy przy ich wykorzystaniu mają duże znaczenie dla rozwoju dziecka. Masa plastyczna dla dzieci pozwala doskonalić umiejętności manualne – maluch uczy się chwytać przedmioty, ćwiczy ruchy nadgarstka, ramienia i przedramienia oraz napina i rozluźnia mięśnie. Dlatego nie czekaj i zaopatrz swoją pociechę w odpowiednie produkty!

Jeśli chcesz, by Twoje dziecko już od najmłodszych lat wypracowywało odpowiednie wzorce ruchowe, wybieraj masy plastyczne o dużej miękkości. To pozwala na nieograniczone możliwości i tworzenie rozmaitych kształtów przy niewielkim wysiłku. Doskonałym uzupełnieniem masy do modelowania będą trwałe i elastyczne formy pozwalające kreować ciekawe wzory i elementy. Dostępne u nas produkty są w pełni bezpieczne, dlatego z powodzeniem mogą korzystać z nich najmłodsi zwolennicy ugniatania.

Masa plastyczna dla dzieci – doskonała forma zabawy

Masa plastyczna dla dzieci pobudza wyobraźnię! Dzięki niej maluchy mogą tworzyć co tylko zechcą! Zwierzęta, owoce, samochody czy składniki na pizzę. Postaw na najlepszej jakości masy do modelowania, które nie pozostawiają plam oraz zabrudzeń i które można obrabiać również w niskich temperaturach. Szeroka paleta barw i bajkowe opakowanie z pewnością trafi w gust Twojej pociechy. Oferujemy różnorodne materiały do modelowania. Możesz wybrać plastelinę, modelinę, ciastolinę czy glinę samoutwardzalną. To wszystko w wydajnych i praktycznych zestawach, które posłużą przez długi czas. Zajrzyj do naszego sklepu, a z pewnością zaskoczy Cię nasz bogaty asortyment.

Masa plastyczna, farby, kredki, mazaki to produkty, które rozwijają kreatywność oraz zdolności manualne dzieci! Nie może ich zabraknąć w szkolnej wyprawce czy domowym kąciku zabaw. Ogranicz czas poszukiwań i wybierz wszystko w jednym miejscu bez wychodzenia z domu. Kolorowe artykuły szkolne zawsze dają mnóstwo radości!

Produkty: 57

Produkty: 57