Szanowni Klienci,
Informujemy, że z dniem 1 czerwca 2021 roku sklep internetowy livro.pl zakończył działalność. Aby zwrócić lub zareklamować towar zakupiony w sklepie internetowym należy skontaktować się z Działem Obsługi Klienta - telefonicznie: +48 22 460 0 460 lub mailowo: [email protected].

Artykuły piśmiennicze

W tej kategorii znajdziesz praktyczne artykuły do pisania wielu wiodących marek. Wśród asortymentu dostępne są markery, długopisy, pióra kulkowe, ołówki, zakreślacze czy cienkopisy. Oprócz kompletnych zestawów znajdziesz również wkłady uzupełniające. Dzięki temu możesz zmienić wypisany wkład i na nowo cieszyć się ulubionym długopisem. W naszym asortymencie wybierzesz praktyczne produkty, które pomogą najmłodszym w nauce pisania i prawidłowym trzymaniu pisaka. Dedykowane dzieciom kolorowe długopisy i pióra kulkowe świetnie sprawdzą się w pierwszych klasach szkoły podstawowej. W naszym sklepie znajdziesz artykuły piśmiennicze takich marek jak Stabilo, Parker czy Pilot. Wybierz produkt, który najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom.

Przybory do pisania dla każdego

Artykuły piśmiennicze, jak cienkopisy i zakreślacze świetnie sprawdzą się do zaznaczania najważniejszych rzeczy w podręcznikach, notatkach czy zeszytach. Dzięki dopasowaniu odpowiedniego koloru, niektórzy łatwiej zapamiętują informacje, a co za tym idzie szybciej się uczą. Pióra wieczne z kolei to przybory do pisania, które świetnie sprawdza się na prezent. Wiele osób ceni ten rodzaj pisaka – podpisy i teksty pisane za jego pomocą wyglądają elegancko i stylowo. Dzięki specjalnym wymazywaczom, które również znajdziesz w naszym sklepie łatwo poprawić błędy, dlatego polecane są dzieciom, które przechodzą z pisania ołówkiem na atrament.

Artykuły do pisania to także ołówki. Z pewnością znajdą się takie, które sprawdzą się artystom, uwielbiającym szkicować czy rysować. Dobierz odpowiednią twardość wedle własnych upodobań. Markery z kolei to propozycja dla tych, którzy lubią oznaczać wszelkie dokumenty, podpisywać paczki czy teczki. Warto mieć w domu chociaż jeden marker w standardowym, czarnym kolorze. W naszym sklepie znajdziesz przybory do pisania w wielu kolorach. Złóż zamówienie już teraz i postaw na wysokiej klasy artykuły piśmiennicze.

1-60 z 668

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 668

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5