Szanowni Klienci,
Informujemy, że z dniem 1 czerwca 2021 roku sklep internetowy livro.pl zakończył działalność. Aby zwrócić lub zareklamować towar zakupiony w sklepie internetowym należy skontaktować się z Działem Obsługi Klienta - telefonicznie: +48 22 460 0 460 lub mailowo: [email protected].

Przybory matematyczne

Zwykło się mawiać, że matematyka to królowa nauk, jednak przyswojenie wiedzy z tej dziedziny wymaga stosowania odpowiednich przyrządów. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszelkie przybory matematyczne niezbędne na każdym etapie edukacji. Dzięki nim matematyka stanie się dużo prostsza, a każda lekcja przyjemniejsza i bardziej ciekawa. Postaw na wysokiej klasy produkty, które dostępne są u nas w atrakcyjnych cenach.

Pomoce matematyczne

W naszym szerokim asortymencie znajdziesz pomoce matematyczne przystosowane do każdego stopnia zaawansowania i przeznaczone do konkretnych dziedzin tej nauki. Podstawowe przybory matematyczne to z pewnością cyrkiel, ekierka i linijki, ale dostępne są również bardziej zaawansowane zestawy krzywików do tworzenia paraboli i hiperboli. U nas znajdziesz kalkulatory o fantazyjnym designie, a nawet specjalistyczne kalkulatory naukowe posiadające aż 240 zintegrowanych funkcji, takich jak obliczenia statystyczne czy obliczanie kombinacji i permutacji. Oferujemy również pomoce matematyczne dla najmłodszych – klasyczne liczydło czy drewniane cyferki ze znakami równości, dodawania, odejmowania, mnożenia i dzielenia wprowadzą Twojego malucha w ten naukowy świat w iście kolorowym stylu. Zdobywanie wiedzy warto łączyć z zabawą, wówczas gwarantuje najlepsze efekty!

Pomoce dydaktyczne dla każdego ucznia

Postaw na sprawdzone pomoce dydaktyczne, matematyka dzięki nim stanie się bardziej zrozumiała i przyjemna. Możesz wybrać pojedyncze sztuki lub praktyczne zestawy pakowane w blister lub metalowe pudełko, które chroni je przed zadrapaniami i połamaniem. Dostępne zestawy różnią się pod względem zawartości, dzięki czemu możesz wybrać, taki który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. W tej kategorii znajdują się przyrządy matematyczne zarówno dla najmłodszych uczniów, jak i studentów nauk matematycznych. Wysoka jakość materiałów i precyzja wykonania gwarantują trwałość użytkowania. Każdy produkt wyróżnia się ciekawym designem i kolorystyką dopasowaną do różnych gustów. Sprawdź także pozostałe kategorie, gdzie znajdziesz szereg artykułów szkolno-biurowych.

1-60 z 124

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

1-60 z 124

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3