Szanowni Klienci,
Informujemy, że z dniem 1 czerwca 2021 roku sklep internetowy livro.pl zakończył działalność. Aby zwrócić lub zareklamować towar zakupiony w sklepie internetowym należy skontaktować się z Działem Obsługi Klienta - telefonicznie: +48 22 460 0 460 lub mailowo: [email protected].

Przybory do rysowania

W tej kategorii znajdziesz wysokiej jakości produkty, za pomocą których stworzysz niepowtarzalne dzieła. Flamastry, kreda i kredki idealnie sprawdzą się zarówno u dzieci, jak i dorosłych twórców. Każdy znajdzie coś dla siebie! Przybory do rysowania, które znajdziesz na naszej stronie to produkty czołowych producentów. Wytrzymałe, niełamiące się i wydajne, a do tego w atrakcyjnych cenach zestawy do rysowania i malowania czekają na Ciebie! Zobacz, co możesz znaleźć i zamów produkty odpowiadające Twoim potrzebom!

Artykuły do rysowania – różne rodzaje kredek

W naszym sklepie znajdziesz różnego rodzaju kredki. Topowi producenci oddają w Twoje ręce profesjonalne, wielobarwne zestawy, w skład których wchodzi nawet kilkadziesiąt sztuk kredek. Idealnie sprawdzą się specjalistom, którzy pracują kolorami i na co dzień potrzebują trwałych kredek. Zestaw do rysowania dla dzieci to idealny pomysł na prezent dla początkujących artystów, którzy dopiero uczą się tworzyć i potrzebują odpowiednich produktów do poznawania kolorów. Do przedszkola czy szkoły idealnie sprawdzą się kredki takich marek jak Bambino czy Astra. Idealnie zmieszczą się w dziecięcej dłoni, a kolory są intensywne. Możesz postawić na klasyczne cienkie kredki ołówkowe lub wybrać świecowe wersje. Wybierz przybory do rysowania i stwórz własny zestaw dopasowany do potrzeb swoich lub dziecka.

Przybory do rysowania – kreda i flamastry

Na naszej stronie znajdziesz również artykuły do rysowania w postaci flamastrów. Zarówno dzieci, jak i dorośli kochają tę formę pisaka. Można nimi rysować, kolorować czy podkreślać ważne informacje. Idealnie sprawdzą się w piórniku ucznia. W naszym sklepie znajdziesz również kredę. Możesz postawić na klasyczną, białą lub wybrać kolorowe odcienie od na przykład Colorino Kids. Szukasz większych opakowań? Wybierz ekonomiczne wiaderka z kredą w wielu odcieniach.  Świetnie sprawdzą się do tablic w domu czy szkole. Kupując na livro.pl masz możliwość skompletowania wszystkich potrzebnych akcesoriów. Artykuły do rysowania oraz wszelkie inne produkty dostaniesz w atrakcyjnych cenach!

1-60 z 419

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 419

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5