Szanowni Klienci,
Informujemy, że z dniem 1 czerwca 2021 roku sklep internetowy livro.pl zakończył działalność. Aby zwrócić lub zareklamować towar zakupiony w sklepie internetowym należy skontaktować się z Działem Obsługi Klienta - telefonicznie: +48 22 460 0 460 lub mailowo: [email protected].

Tekstylia szkolne

W tej kategorii znajdziesz wszystkie tekstylia szkolne, niezbędne do wypełnienia obowiązku szkolnego! Są to przede wszystkim plecaki i piórniki, ale też torby, tornistry oraz trolley na kółkach. Dzięki ogromnemu wyborowi znajdziesz u nas mnóstwo ciekawych propozycji w atrakcyjnych cenach. Sprawdź, jakie akcesoria i tekstylia szkolne okażą się przydatne w przypadku Twojego dziecka – z pewnością uda Ci się zadbać o pełną wyprawkę pociechy wraz z nami!

Plecaki i piórniki – co znajdziesz w tej kategorii

Podstawą dla każdego ucznia jest plecak – u nas znajdziesz propozycje zarówno jedno, jak i wielokomorowe. Dzięki wielu opcjom wyboru można dobrać je nie tylko przez wzgląd na wygodę malucha, ale też biorąc pod uwagę jego zainteresowania. W tej kategorii dostępne są nie tylko opcje z motywem kwiatów czy geometrycznymi wzorami, ale też ozdobione ulubionymi postaciami z bajek. Klasyczne jednokolorowe plecaki bądź te z minimalistycznym wzorem sprawdzą się dla nieco starszych uczniów. Znajdziesz u nas również ciekawą alternatywę – torby szkolne na ramię. Dla bardziej wymagających uczniów przyda się z kolei trolley – plecak na kółkach będzie łatwy w transporcie do i ze szkoły. Do nauki wczesnoszkolnej z pewnością niezastąpiony okaże się klasyczny tornister – zamykany na klamrę lub zamek jest niezwykle funkcjonalny i pomieści wszystkie książki oraz akcesoria niezbędne do nauki w szkole podstawowej. Zapytaj dziecka, jaki wzór będzie najlepszy i zamów plecak idealny!

Tekstylia szkolne to również worki. Dziecko może umieścić w nich strój na wychowanie fizyczne bądź zabrać ze sobą na wycieczkę szkolną. Znajdziesz u nas również wiele piórników – zarówno te z wyposażeniem, jak i bez niego. Piórniki i plecaki możesz też kupić w zestawach – sprawdź odpowiednią kategorię i razem z dzieckiem podejmijcie decyzję, który zestaw będzie najbardziej odpowiedni. Zajrzyj też do innych kategorii – znajdziesz tam ciekawe akcesoria i przybory szkolne, które uzupełnią wyprawkę ucznia. Atrakcyjne ceny i wysoka jakość mogą iść ze sobą w parze – przekonaj się!

1-60 z 668

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 668

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5