Szanowni Klienci,
Informujemy, że z dniem 1 czerwca 2021 roku sklep internetowy livro.pl zakończył działalność. Aby zwrócić lub zareklamować towar zakupiony w sklepie internetowym należy skontaktować się z Działem Obsługi Klienta - telefonicznie: +48 22 460 0 460 lub mailowo: [email protected].

Zeszyty i bruliony cenionych marek

Zeszyty i bruliony zdecydowanie należą do najbardziej wszechstronnych artykułów szkolno-biurowych. Możesz w nich pisać, notować, rysować czy szkicować. Świetnie sprawdzą się w szkole, w biurze oraz do codziennego użytku. To, jak je wykorzystasz zależy wyłącznie od Ciebie. Wysokiej klasy zeszyty i notesy pochodzące od renomowanych producentów, takich jak Herlitz, Interdruk czy Oxford czekają na Ciebie właśnie w tej kategorii – wybierz idealne dla siebie lub swojego dziecka.

Niezbędne w każdym domu oraz w szkole - zeszyty i notesy

Zeszyty i notesy są niezbędnym elementem podczas komponowania szkolnej wyprawki. U nas znajdziesz je w różnych rozmiarach oraz z różną liniaturą – linie czy kratka? Wybór tak naprawdę zależy od preferencji, a także poszczególnych zastosowań. Podczas lekcji języka polskiego niezbędna okaże się linia, z kolei na matematyce króluje kratka. Nie bez znaczenia jest także rodzaj okładki. Miękkie są nieco mniej wytrzymałe, ale lżejsze, z kolei twarde, podczas noszenia wielu brulionów mogą okazać się znacznie cięższe. Są one szczególnie cenione przez nastolatków – licealiści i studenci wyłącznie sięgają właśnie po nie. Co więcej, zeszyty i bruliony świetnie nadają się także jako prywatne, osobiste pamiętniki, notatniki oraz szkicowniki. Dostępne formaty A4, A5 i A6 dopasujesz przez wzgląd na swoje preferencje i oczekiwania, podobnie jak liczbę kartek.

Dostępna w naszej ofercie galanteria papiernicza cechuje się śnieżnobiałymi i idealnie gładkimi kartkami o zróżnicowanej gramaturze, co wpływa na płynność i łatwość pisania. Wyjątkowy design, bogate wzornictwo i różnorodna kolorystka pozwolą każdemu znaleźć to, czego szuka. Eleganckie oprawy sprawdzą się w biurze oraz na uczelni, z kolei dla najmłodszych przygotowaliśmy szeroki wybór zwierzęcych, roślinnych i bajkowych motywów. Galanteria papiernicza to jednak nie wszystko. W pozostałych kategoriach czeka na Ciebie mnóstwo praktycznych i przydatnych rozwiązań szkolno-biurowych renomowanych marek. Postaw na wysoką jakość i atrakcyjną cenę.

1-60 z 756

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 756

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5