Sztuka afirmacji. Uwolniona potęga podświadomości

(okładka twarda)
Sztuka afirmacji. Uwolniona potęga podświadomości (okładka twarda, książki)
92/100
Autor: Murphy Joseph
Liczba stron: 296
Data premiery: 15-02-2018
Wydawca: Sensus

Dostępność: Dostępny | Wysyłamy w 24 godziny

Normalna cena:
29,90 zł
Special Price 18,99 zł
- +
LUB

Opis

Autor „Potęgi podświadomości” powraca z nową książką, która zmieni Twój sposób myślenia o życiu!

Poznaj moc podświadomości!

Dlaczego niektórzy ludzie wiodą szczęśliwe i dostatnie życie, a inni cierpią ubóstwo i są nieszczęśliwi? Dlaczego niektórzy są pełni niepokoju i obaw, a inni pełni wiary i pewności siebie? Dlaczego niektórzy mieszkają w pięknych, luksusowych domach, a inni ledwo wiążą koniec z końcem? Odpowiedź jest jedna: podświadomość.

Zaproś magię do swojego życia!

Joseph Murphy, autor światowego bestselleru „Potęga podświadomości”, od lat udowadnia, że za nasze sukcesy lub porażki odpowiada nasz umysł. Twoja podświadomość jest źródłem Twoich emocji i posiada zdolność kreacji. Wykorzystując swój świadomy umysł, możesz tak zaprogramować swoją podświadomość, aby była zdolna do pozytywnego myślenia i kreowania rzeczywistości, którą sobie wymarzyłeś.

Zaprzęgnij swoją podświadomość do pracy!

Masz niesamowity potencjał, aby być, kim chcesz, robić, co chcesz, i otrzymywać wszystko, na co zasługujesz. Niestety, tylko niewielka liczba ludzi potrafi to wykorzystać. Ta książka to zmieni! Poznasz zasady afirmacji i techniki przenoszenia pragnień do podświadomości, zrozumiesz, jak ona działa i jak uwolnić w sobie niewyczerpaną moc.

Odkryj potęgę podświadomości i zmień niedoskonałe dzisiaj na lepsze jutro.


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Dodatkowe informacje

Autor Murphy Joseph
Nazwa Sztuka afirmacji. Uwolniona potęga podświadomości
Liczba stron 296
Data premiery 15-02-2018
Wydawca Sensus
Oprawa twarda
Tłumacz Solecki Bogusław
ean 9788328334717
Numer wydania I
Język wydania polski
Język oryginału angielski
Rok wydania 2018
Forma książka

Opinie

Recenzje klientów - Ocen: 5

Książka składa się z analizy rozmów. Autor wspomina historię napotkanych osób, które badał lub które jego samego zainspirowały do rozważania. Jest to swoista medytacja nad wewnętrznym krępowaniem własnych działań i degradacją naszej wartości osobistej.
Ocena
Recenzja wg Krystyna / (Dodano 06.03.2018)
Nastrój danej osoby udziela się innym, będącym w jej towarzystwie. To my tworzymy atmosferę wokół nas, budujemy nasz obraz i wrażenie w oczach reszty ludzi. Nie od dziś wiadomo, że jak nas widzą oraz jaki efekt wywieramy, tak nas piszą i oceniają- doceniają bądź nie.
Ocena
Recenzja wg Michalina / (Dodano 28.02.2018)
Potrafi prawdziwie wyzwolić potencjał i dodaje wiary we własne siły i działanie. Jedna z takich mega- pozytywnych książek. Musicie ją przeczytać, napełni was energią, żeby pokonać każde niepowodzenie.
Ocena
Recenzja wg Jarek / (Dodano 27.02.2018)
Jeśli czytaliście wcześniejszą książkę autora, która była wielkim bestsellerem, to sprawcie sobie również tą pozycję, jeśli nie to bierzcie obie, świetnie się uzupełniają i tworzą jedną znakomitą całość.
Ocena
Recenzja wg Tomasz / (Dodano 19.02.2018)
Treść książki tłumaczę sobie w ten sposób, żeby zarażać ludzi sobą, czyli swoim optymizmem, pogodą ducha, swobodą postępowania, ofiarować dobre słowo i uczynki, które w ostateczności pomogą nam odnieść sukces osobisty i zawodowy.
Ocena
Recenzja wg Sandra / (Dodano 11.02.2018)

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Sztuka afirmacji. Uwolniona potęga podświadomości

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:

Dostawa

Koszty dostawy:

Zamówienie do 29 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 1,00 zł -
Pocztex Kurier 48 4,99 zł 7,99 zł
Kurier 8,99 zł 10,99 zł
Paczkomaty Inpost 6,99 zł -

Zamówienie od 29 do 149 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Pocztex Kurier 48 4,99 zł 7,99 zł
Kurier 8,99 zł 10,99 zł
Paczkomaty Inpost 6,99 zł -

Zamówienie powyżej 149 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Pocztex Kurier 48 0,00 zł 5,99 zł
Kurier 0,00 zł 5,99 zł
Paczkomaty Inpost 0,00 zł -

*Płatność przy odbiorze dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Autor

Urodził się w 1898 roku w Irlandii. Pochodził z rodziny katolickiej i początkowo studiował w seminarium jezuitów. Ortodoksyjność szkoły zakonników zaczęła go wkrótce za bardzo ograniczać, więc Murphy w 1922, zdecydował się na emigrację do Stanów Zjednoczonych. Po przyjeździe do nowego kraju chwytał się każdej pracy, jakiej mógł, aż udało mu się zostać asystentem w aptece. Murphy podążał tą ścieżką kariery, ukończył studia farmaceutyczne i w trakcie II Wojny Światowej służył jako farmaceuta w armii USA. Po powrocie z wojny pisarz ponownie zainteresował się religią i filozofią, studiował na wielu uniwersytetach na całym świecie i zdobył doktorat z psychologii na Uniwersytecie Południowej Kalifornii. W latach 40 XX wieku Murphy poznał Ernesta Holmesa oraz Emmeta Foxa, pisarzy i głosicieli ruchu New Thought, którzy w dużym stopniu wpłynęli na jego twórczość i zainteresowali go swoim kościołem, czyli The Church of Divine Science. Już kilka lat od ich pierwszego spotkania, sam Murphy został mianowany pastorem tego Kościoła, sprawował urząd przez ponad 20 lat i stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych kapłanów tego ruchu. Joseph Murphy przez wiele lat mieszkał w Indiach, jako badacz uniwersytecki. To w dużym stopniu wpłynęło na kształtowanie się jego poglądów, które znacząco odbiegały od chrześcijaństwa i łączyły w sobie wiarę w Boga z myślą filozoficzną Wschodu i Zachodu. Swoje przemyślenia na temat rozwoju osobistego, filozofii, czy wiary autor zawarł w ponad 30 książkach, z których większość stała się bestsellerami. Najpopularniejszą z nich jest wydana w 1962 roku „Potęga podświadomości”, w której pisarz przedstawia w jaki sposób, można kontrolować podświadomość i wykorzystywać ją dla własnych celów. Oprócz tego wykładów Murphy’ego można było posłuchać na kasetach, a także w jego własnej audycji radiowej. Pisarz był dwukrotnie żonaty, zmarł w 1981 roku w Kalifornii.