Teraz matura. Matematyka. Zbiór zadań i zestawów maturalnych. Poziom podstawowy. Szkoła ponadgimnazjalna

(okładka miękka)
Teraz matura. Matematyka. Zbiór zadań i zestawów maturalnych. Poziom podstawowy. Szkoła ponadgimnazjalna (okładka miękka, książki)
100/100
Liczba stron: 268
Data premiery: 08-09-2015
Wydawca: Nowa Era

Dostępność: Dostępny | Wysyłamy w 24 godziny

Normalna cena:
30,90 zł
Special Price 22,49 zł
- +
LUB

Opis

Seria „Teraz Matura” została opracowana przez ekspertów zgodnie z wytycznymi CKE dotyczącymi egzaminu maturalnego. Należący do niej zbiór zdań i zestawów maturalnych z matematyki na poziomie podstawowym stanowi doskonałe narzędzie w doskonaleniu potrzebnych umiejętności.

„Teraz Matura. Zbiór zadań i zestawów maturalnych” pozwala na rzetelne powtórzenie wiadomości oraz przygotowanie do egzaminu. Zawiera pogrupowane tematycznie zadania zamknięte i otwarte, które umożliwiają uczniom zapoznanie się z formą zadań maturalnych. W publikacji znalazły się także powtórki teorii, ułatwiające porządkowanie wiedzy oraz „Zestawy maturalne” pozwalające na przekrojowe jej sprawdzenie. Modelowe rozwiązania zadań ułatwiają ćwiczenie umiejętności weryfikowanych na egzaminie. W książce została zamieszczona również karta wzorów dostępna na maturze.

Dodatkowe informacje

Autor Czarnowska Joanna, Babiański Wojciech, Chańko Lech
Nazwa Teraz matura. Matematyka. Zbiór zadań i zestawów maturalnych. Poziom podstawowy. Szkoła ponadgimnazjalna
Liczba stron 268
Data premiery 08-09-2015
Wydawca Nowa Era
Seria Teraz matura
Oprawa miękka
Numer wydania I
Język wydania polski
Dystrybutor Platon
Język oryginału polski
Rok wydania 2016
Forma książka

Opinie

Recenzje klientów - Ocen: 3

Zbiór zadań to jedno z kluczowych narzędzi w przygotowaniach do jakiegokolwiek egzaminu z matematyki. Z tej książki korzystam na wszystkich moich korkach. Przerażeni rodzice organizują korepetytora i oczekują cudu. Jak już udaje mi się nadrobić zaległości i wyjaśnić wszystko delikwentowi, to z obszernej puli zróżnicowanych zadań wybieram kilka odpowiednich do rozwiązania pod moim czujnym okiem i kilka kolejnych zostawiam do domu. Także mam ten zbiór solidnie rozpracowany i z ręką na sercu polecam – można z nim się solidnie przygotować do matury z matematyki na poziomie podstawowym!
Ocena
Recenzja wg Bogumił / (Dodano 29.03.2017)
To książka obowiązkowa dla każdego maturzysty. Dzięki niej można zawczasu zapoznać się z zadaniami maturalnymi i rzetelnie poćwiczyć ich rozwiązywanie. Autorzy zadbali także o przypomnienie najistotniejszej teorii oraz wskazówki naprowadzające :) Zadania, a w zasadzie zestawy maturalne to dobry sposób na sprawdzenie „całościowe” niekoniecznie przed samym egzaminem. Polecam do gruntownego powtórzenia materiału i systematycznej nauki, rozplanowanej w czasie.
Ocena
Recenzja wg Wodzisław / (Dodano 27.03.2017)
Matematyka wymaga trenowania. Od podstawówki słyszałam to od rodziców i mocno wzięłam to sobie do serca. Dlatego w przygotowaniach do matury ważne miejsce zajmuje ten zbiór zadań. Przede wszystkim ćwiczę dokładnie to, czego będą wymagać na maturze, po drugie oswajam się z wyglądem zadań maturalnych, a po trzecie jakoś porządkuję i utrwalam sobie wiedzę. Mam nadzieję, że taka, naprawdę solidna dawka zadań, pozwoli mi się dobrze przygotować do egzaminu!
Ocena
Recenzja wg Dobrosława / (Dodano 20.03.2017)

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Teraz matura. Matematyka. Zbiór zadań i zestawów maturalnych. Poziom podstawowy. Szkoła ponadgimnazjalna

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:

Dostawa

Koszty dostawy:

Zamówienie do 149 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Poczta Polska (48h) 3,99 zł 7,99 zł
Kurier 7,99 zł 10,99 zł
Paczkomaty Inpost 6,99 zł -

Zamówienie powyżej 149 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Poczta Polska (48h) 0,00 zł 5,99 zł
Kurier 0,00 zł 5,99 zł
Paczkomaty Inpost 0,00 zł -

*Płatność przy odbiorze dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.