Trylogia zdrajcy. Księga 3. Królowa zdrajców

(pocket)
Trylogia zdrajcy. Księga 3. Królowa zdrajców (pocket, książki)
Autor: Canavan Trudi
Liczba stron: 608
Data premiery: 05-06-2013
Wydawca: Galeria Książki

Dostępność: Dostępny | Wysyłamy w 24 godziny

Normalna cena:
19,90 zł
Special Price 13,49 zł
- +
LUB

Opis

Wydarzenia w Sachace zmierzają do punktu kulminacyjnego, gdy Lorkin powraca po kilku miesiącach spędzonych wśród buntowników.

Królowa Zdrajców powierza mu doniosłe zadanie wynegocjowania przymierza między jego ludem a Zdrajcami. Lorkin musi zostać budzącym postrach czarnym magiem, aby móc okiełznać potęgę całkowicie nowego rodzaju mocy wykorzystywanej do tworzenia klejnotów. Wiedza ta może przynieść zmiany w Gildii Magów lub sprawić, że Lorkin na zawsze pozostanie wygnańcem.

Królowa Zdrajców to triumfalne zwieńczenie „Trylogii Zdrajcy” zapoczątkowanej przez Misję Ambasadora i rozwiniętej w tomie pod tytułem Łotr.


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Dodatkowe informacje

Autor Canavan Trudi
Nazwa Trylogia zdrajcy. Księga 3. Królowa zdrajców
Liczba stron 608
Data premiery 05-06-2013
Wydawca Galeria Książki
Seria Trylogia zdrajcy
Oprawa pocket
Tłumacz Opracowanie zbiorowe
ean 9788362170678
Numer wydania I
Język wydania polski
Język oryginału angielski
Rok wydania 2013
Forma książka

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Trylogia zdrajcy. Księga 3. Królowa zdrajców

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:

Dostawa

Koszty dostawy:

Zamówienie do 29 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 1,00 zł -
Pocztex Kurier 48 4,99 zł 7,99 zł
Kurier 8,99 zł 10,99 zł
Paczkomaty Inpost 6,99 zł -

Zamówienie od 29 do 149 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Pocztex Kurier 48 4,99 zł 7,99 zł
Kurier 8,99 zł 10,99 zł
Paczkomaty Inpost 6,99 zł -

Zamówienie powyżej 149 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Pocztex Kurier 48 0,00 zł 5,99 zł
Kurier 0,00 zł 5,99 zł
Paczkomaty Inpost 0,00 zł -

*Płatność przy odbiorze dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Autor

Trudi Canavan pojawiła się na świecie 23 października 1969 roku. Jest popularną autorką książek fantasy, publicystką, projektantką oraz ilustratorką. Urodziła się w Kew, miejscowości położonej na przedmieściach Melbourne. Swoją młodość spędziła natomiast w mieście Ferntree Gully. W 1988 roku została absolwentką Melbourne College of Decoration, gdzie zdobyła wykształcenie z zakresu dekoracji i sztuki. Począwszy od 1995 roku zaczęła prowadzić własną działalność gospodarczą, zajmując się grafiką komputerową. Związała się również z australijskim czasopismem „Aurealis”, podejmującym tematykę science fiction oraz fantasy. Zajmowała się projektowaniem okładek, tworzeniem stron internetowych, analizą rękopisów, a także pracowała jako korektor. Trudi Canavan przygodę z pisaniem rozpoczęła dopiero od 25 roku życia. Jej pierwsze opowiadanie zostało wydane w 1999 roku i nosi tytuł „Szepty dzieci mgły” - otrzymała za nie nagrodę Aurealis Award. Autorka swą popularność zawdzięcza zwłaszcza opublikowaniu cyklu powieści fantasy pn. „Trylogia Czarnego Maga”. Pierwsza książka w jego ramach pt. „Gildia magów” ujrzała światło dzienne w 2001 roku. Autorka napisała również takie serie jak „Trylogia Zdrajcy”, „Era Pięciorga”, oraz „Prawo Millennium. Jej książka pt. „Kapłanka w bieli” - pierwsza część „Ery Pięciorga” - znalazła się na trzeciej pozycji zestawienia bestsellerów tygodnika „The Sunday Times”.


Trudi Canavan swoje książki kieruje do młodzieży oraz osób dorosłych. Bohaterowie kreowanego przez nią fantastycznego świata posiadają cechy zwykłych ludzi i zmagają się z typowymi dla człowieka troskami. Autorka nie dzieli postaci na jednoznacznie złe lub dobre – w każdej z nich przeplatają się różne skłonności. Częstym motywem jej powieści są romanse i przestępstwa. Wielokrotnie bohaterowie zmagają się z trudnym i nieakceptowanym społecznie uczuciem; Canavan nie boi się podejmować np. wątków homoseksualnych. Cechą charakterystyczną jej twórczości jest wzbudzanie niepewności w czytelniku, przedstawianie wydarzeń z różnych perspektyw czasowych oraz z subiektywnego punktu widzenia poszczególnych bohaterów.