Tygrys. Kruger. Tom 2

(płyta kompaktowa CD, audiobooki)
Data premiery: 14-09-2017
Wydawca: Heraclon International
Seria: Kruger

Dostępność: Dostępny | Wysyłamy w 24 godziny

Normalna cena:
29,90 zł
Special Price 21,49 zł
- +
LUB

Opis

Stworzono go, by zadziwiał Świat, lecz on ten Świat postanowił podbić. Inteligentny, bezwzględny, drapieżny. Złodziej. Doskonale przystosowany do czasów, w których przyszło mu żyć.

Rok 1919 na Ukrainie to był dziwny rok. Zmieniały się rządy, Ukraińców wypierali bolszewicy, tych − Biali Denikina, potem Biali uciekali a do władzy ponownie dochodzili bolszewicy... Krüger, uwikłany w sprawy rodzinne, stara się uciec od polityki. Zostaje jednak zmuszony do opowiedzenia się po jednej ze stron. W efekcie staje przeciwko najbardziej złowrogiej i bezwzględnej organizacji policyjnej na świecie − wszechwładnej Czeka...

„Krüger. Tygrys” to drugi tom czterotomowego cyklu o Wilhelmie Krügerze, lwowskim złodzieju wplątanym w tryby wielkiej historii u zarania niepodległości II Rzeczpospolitej.


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Dodatkowe informacje

Autor Ciszewski Marcin
Nazwa Tygrys. Kruger. Tom 2
Data premiery 14-09-2017
Wydawca Heraclon International
Seria Kruger
Lektor Łukomski Jarosław
ean 9788379279487
Język wydania polski
Język oryginału polski
Rok wydania 2017
Forma płyta kompaktowa CD

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Tygrys. Kruger. Tom 2

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:

Dostawa

Koszty dostawy:

Zamówienie do 149 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Pocztex Kurier 48 4,99 zł 7,99 zł
Kurier 8,99 zł 10,99 zł
Paczkomaty Inpost 24/7 7,99 zł -

Zamówienie powyżej 149 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Pocztex Kurier 48 0,00 zł 5,99 zł
Kurier 0,00 zł 5,99 zł
Paczkomaty Inpost 24/7 0,00 zł -

*Płatność przy odbiorze dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Autor

Marcin Ciszewski przyszedł na świat 28 września 1963 roku w Warszawie. Polski autor bestsellerowych książek sensacyjnych z elementami kryminału, policyjnego thrilleru oraz science fiction. Ukończył studia historyczne na Uniwersytecie Warszawskim. Swoją karierę zawodową rozpoczął od pracy dziennikarza muzycznego w Programie Trzecim Polskiego Radia. Był również członkiem kilku zespołów muzycznych – zajmował się pisaniem tekstów, komponowaniem muzyki oraz śpiewaniem. Podejmował także pracę na stanowiskach kierowniczych w firmach deweloperskich działających na międzynarodową skalę. Do jego pasji należy narciarstwo alpejskie, boks tajski oraz taekwondo. Swój debiut literacki Marcin Ciszewski zaliczył w 2008 roku, kiedy opublikował powieść pt. „www.1939.com.pl”. Jest to pierwsza część bestsellerowego cyklu „WWW”, który opowiada o przebiegu kampanii wrześniowej z 1939 roku. Bitwy rozgrywające się w jej ramach są głównym tematem twórczości autora. W swoich książkach przedstawia szczegółowy przebieg tamtejszych wydarzeń. Próbuje odpowiedzieć na pytanie o to, dlaczego polska armia poniosła tak sromotną klęskę i czy możliwy był inny przebieg wydarzeń. Powieści w ramach cyklu „WWW” ukazują wykorzystanie nowoczesnych technologii militarnych w walkach zbrojnych z czasów II wojny światowej. Bohaterowie książek Ciszewskiego przenoszą się w czasie za pomocą wehikułu do 1938 roku i trafiają w samo centrum wydarzeń na froncie wojennym. Marcin Ciszewski jest także autorem thrillerów policyjnych. Są w nich obecne takie wątki jak zamachy terrorystyczne, katastrofy meteorologiczne czy wielowymiarowe intrygi polityczne. Autor prezentuje w swoich powieściach wiarygodny przebieg wydarzeń, a także kulisy pracy policji oraz antyterrorystycznych agencji rządowych. Pisanie każdej książki poprzedza gruntowną analizą danych źródłowych oraz rozmowami z ekspertami. W mistrzowski sposób ukazuje emocje przeżywane przez funkcjonariuszy oraz przestępców. Pochyla się również nad motywem poświęcenia, cierpienia oraz sensu życia człowieka. Fabułę swoich książek osadza w prawdziwym kontekście historycznym.