Und so weiter 6. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego. Szkoła podstawowa

(okładka miękka, książki)
Liczba stron: 108
Data premiery: 12-06-2013
Wydawca: Wydawnictwo Szkolne PWN

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Zeszyt ćwiczeń zawiera bogaty zestaw zadań utrwalających nowe słowa, zwroty oraz struktury gramatyczne. Do publikacji dołączono płytę CD z nagraniami tekstów i dialogów, a także naklejki oraz plansze do gier i zabaw językowych, które uatrakcyjniają naukę. Zeszyt umożliwia uczniom samokontrolę, dzięki zamieszczonym odpowiedziom do testów sprawdzających. Zachęca również do wykonywania projektów i gromadzenia ich we własnym portfolio językowym. Zeszyt zawiera także ćwiczenia ułatwiające pracę dzieciom z dysgrafią.

Dodatkowe informacje

Autor Zastąpiło Lucyna, Kozubska Marta, Krawczyk Ewa
Nazwa Und so weiter 6. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego. Szkoła podstawowa
Liczba stron 108
Data premiery 12-06-2013
Wydawca Wydawnictwo Szkolne PWN
Seria Und so weiter
Oprawa miękka
ean 9788326215254
Numer wydania VI
Język wydania polski,niemiecki
Język oryginału polski
Forma książka

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Und so weiter 6. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego. Szkoła podstawowa

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:

Dostawa

Koszty dostawy:

Zamówienie do 149 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Pocztex Kurier 48 4,99 zł 7,99 zł
Kurier 8,99 zł 10,99 zł
Paczkomaty Inpost 24/7 7,99 zł -

Zamówienie powyżej 149 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Pocztex Kurier 48 0,00 zł 5,99 zł
Kurier 0,00 zł 5,99 zł
Paczkomaty Inpost 24/7 0,00 zł -

*Płatność przy odbiorze dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Autor

Lucyna Zastąpiło jest autorką książek edukacyjnych do nauki języka niemieckiego dla uczniów szkoły podstawowej. Publikuje podręczniki oraz zestawy ćwiczeń Wydawnictwa Szkolnego PWN – tworząc zespół metodyczny z Ewą Krawczyk oraz Martą Kozubską. Zastąpiło to współautorka tak znanych i często wykorzystywanych przez nauczycieli książek jak: „Ich und du”, „Der, die, das”, „ABC deutsch”, „Und so weiter” czy „Eins, zwei, drei”. Miała również swój udział w wydaniu zestawu testów pt. „Sprawdzian szóstoklasisty z języka niemieckiego”.


Podręczniki i ćwiczenia współautorstwa Lucyny Zastąpiło są niezwykle przydatne zarówno dla nauczycieli, jak i uczniów. Ci pierwsi znajdą w nich scenariusze lekcji, które często wykraczają poza tradycyjne metody. Mogą dotyczyć m.in. odgrywania scenek czy wspólnych gier i zabaw edukacyjnych. Każda z książek autorki spełnia założenia podstawy programowej, dlatego za ich pomocą można właściwie przygotować uczniów do sprawdzianu kończącego etap szkoły podstawowej. Podręczniki oraz ćwiczenia są pełne kolorowych ilustracji, historii do nauki czytania, testów gramatycznych, krzyżówek, a także zgadywanek, komiksów, kolorowanek czy wycinanek. Dzięki temu dziecko chętnie angażuje w procesie nauczania różne zmysły, co przekłada się na szybsze opanowywanie materiału i jego długotrwałe zapamiętywanie. W podręcznikach znajdziemy czytanki omawiające tradycję i kulturę krajów niemieckojęzycznych. Zawierają one również przykłady listów, maili i innych pism. Poszczególne rozdziały książek są podzielone na sekcje tematyczne. Po zakończeniu każdego rozdziału znajdziemy zwięzłe podsumowanie oraz listę użytych słów i zwrotów.