W sile wieku

(CD, muzyka)
Wykonawca/Zespół: ADHD, Wredny
Data premiery: 03-03-2017
Gabaryt: mały

Dostępność: Dostępny | Wysyłamy w 24 godziny + czas dostawy

Normalna cena:
29,99 zł
Special Price 25,49 zł
- +
LUB

Opis

Długo przyszło czekać na pierwszą legalną produkcję Artystów. Od momentu pojawienia się hasła "W Sile Wieku" do dnia premiery minęły ponad trzy lata. Duet muzyczny ADHD & Wredny to często spotykane w rapie zestawienie producenta oraz rapera. Jednakże ich dróg nie skrzyżowało wyłącznie zamiłowanie do muzyki.

Symetria charakterów oraz zgodność dotycząca życiowych dróg i poglądów to jeden z głównych wątków materiału. W późniejszym czasie produkcji, niecodziennie spotykana wola walki o życie przyczyniła się do większej determinacji wydania legalnego albumu, oraz opowiedzenia historii, jaką niesie za sobą przykry czas realizacji projektu.

Album przeważa barwą gorzkich historii z życia Raperów. Pomimo, iż Wredny widnieje w większości jako producent na płycie, to także możecie go usłyszeć w kilku utworach. Poza goryczą prawdy na albumie nie zabrakło także motywujących numerów, które charakteryzują słowa wsparcia dla tych, którzy od najmłodszych lat nie zostali obdarzeni dostatecznymi warunkami. 

Wielką rolę w inspiracji tekstów na płycie odegrało samo młodzieńcze życie Artystów. Od najmłodszych lat system edukacji nie pozostawił na Autorze suchej nitki. Wychowanie przez samotną Matkę uwikłaną w ciężkie problemy finansowe spowodowane niesprawiedliwością prawną, ośrodki z internatem, liczne problemy z prawem, coroczne zmiany szkół na gorsze to tylko zarys życiowych niedogodności. Mimo wszystko, to wszystko nie przeszkodziło w zrozumieniu samego siebie i odnalezieniu siły do samorealizacji. Odnalazł determinacje na ukończenie studiów, licznej emigracji zarobkowej, walki o godny byt i wizerunek, poświęcenie się pasji jaką jest sport czy muzyka. 

Jednakże jak podkreśla, nic nie wpłynęło bardziej na inspirację twórczą jak bierna obserwacja zmagań walki Wrednego o życie...ADHD przemawia w imieniu własnym oraz Ś.P. Wrednego do ludzi, dla których "coś" znaczy trud, wysiłek, samozaparcie, godność, szacunek samego siebie a przede wszystkim ambicja.

Z uwagi na bogatą przeszłość undergroundową, oraz wcześniejsze solowe płyty bez udziału osób trzecich, płyta została wzbogacona o takich artystów jak Kafar, Rest, Nizioł, Egon, Bonus RPK, Vander, Małach, Beron, Sportowiec, Ośwa, Boruta, Krimeson, Hagen, ZRK, Sandra Rusin, Bedi, Pluto, MSK, Emson . Za produkcję muzyczną w większości odpowiada sam Wredny, jednakże poza Nim, na albumie znajdują się tacy producenci jak: Dechu, NWS, Fatalbert, Wowo, Matts, Lema, Feru. 

Dodatkowe informacje

Nazwa W sile wieku
Wykonawca/Zespół ADHD, Wredny
Nośnik CD
Data premiery 03-03-2017
Rok nagrania 2017
Liczba nośników 2
Gabaryt mały
ean 9788394619800
Rok wydania 2017

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Oceniasz: W sile wieku

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:

Dostawa

*Płatność przy odbiorze dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Koszty dostawy:

Zamówienie do 199 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Paczkomaty Inpost 24/7 7,99 zł -
Poczta Polska Odbiór w placówce
6,99 zł 8,99 zł
Stacje Orlen 6,99 zł -
Poczta Polska Pocztex Kurier 48 7,99 zł 9,99 zł
Kurier 9,99 zł 12,99 zł

Zamówienie powyżej 199 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Paczkomaty Inpost 24/7 0,00 zł -
Poczta Polska Odbiór w placówce 0,00 zł 4,99 zł
Stacje Orlen 0,00 zł -
Poczta Polska Pocztex Kurier 48 0,00 zł 4,99 zł
Kurier 0,00 zł 8,99 zł