Wychowanie do szczęścia. Jak zrozumieć i pokochać siebie, by móc zrozumieć i pokochać dziecko

(okładka miękka)
Wychowanie do szczęścia. Jak zrozumieć i pokochać siebie, by móc zrozumieć i pokochać dziecko (okładka miękka, książki)
Liczba stron: 256
Data premiery: 12-05-2015
Wydawca: Dom Wydawniczy Rebis

Dostępność: Dostępny | Wysyłamy w 48 godzin

Normalna cena:
34,90 zł
Special Price 22,99 zł
- +
LUB

Opis

Wychowanie dziecka to trudne wyzwanie – kto wie, czy nie najtrudniejsze w życiu człowieka. Wszystko, co może nam pomóc w realizacji tego zadania, jest ważne i potrzebne.

Taka też jest ta książka, w której Iwona Majewska-Opiełka – psycholog, konsultantka i trenerka, a przede wszystkim matka – zawarła nieocenione rady na temat wychowania dziecka, aby było szczęśliwe i wyrosło na spełnionego i pewnego siebie, wartościowego człowieka. Ale jest to zarazem książka niezwykła, gdyż autorka nie pisze po prostu jak się zachowywać, aby osiągnąć lepsze rezultaty wychowawcze, lecz jak pomóc sobie w kontekście dobra dziecka. Inaczej mówiąc: tylko szczęśliwi ludzie mogą wychowywać szczęśliwe dzieci i tylko spełnieni nauczyciele mogą pomóc młodszym w rozwoju.

Autorka w sposób przystępny i zrozumiały uczy nas, jak osiągnąć wewnętrzny spokój i równowagę, aby wspólna podróż dorosłych i dzieci, jaką jest wychowanie, była satysfakcjonująca i przyniosła dobre rezultaty.


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Dodatkowe informacje

Autor Majewska-Opiełka Iwona
Nazwa Wychowanie do szczęścia. Jak zrozumieć i pokochać siebie, by móc zrozumieć i pokochać dziecko
Liczba stron 256
Data premiery 12-05-2015
Wydawca Dom Wydawniczy Rebis
Oprawa miękka
ean 9788378187578
Numer wydania II
Język wydania polski
Język oryginału polski
Rok wydania 2015
Forma książka

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Wychowanie do szczęścia. Jak zrozumieć i pokochać siebie, by móc zrozumieć i pokochać dziecko

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:

Dostawa

Koszty dostawy:

Zamówienie do 149 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Pocztex Kurier 48 4,99 zł 7,99 zł
Kurier 7,99 zł 10,99 zł
Paczkomaty Inpost 6,99 zł -

Zamówienie powyżej 149 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Pocztex Kurier 48 0,00 zł 5,99 zł
Kurier 0,00 zł 5,99 zł
Paczkomaty Inpost 0,00 zł -

*Płatność przy odbiorze dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Autor

Iwona Majewska-Opiełka pojawiła się na świecie 25 lipca 1954 roku w Ciechanowie. Jest uznanym polskim psychologiem, psychoterapeutą, coachem, mówcą motywacyjnym, mentorem oraz trenerem rozwoju osobistego. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła również kursy z zakresu zarządzania i psychologii na uczelniach w Kanadzie. Prowadzi szkolenia i seminaria motywacyjno-rozwojowe dla firm. Jest autorką modelu rozwojowego, któremu nadała nazwę logodydaktyka. System ten został przez nią oparty na odkryciach psychiatry i psychoterapeuty Victora Frankla, autora słynnej książki pt. „Człowiek w poszukiwaniu sensu”. Iwona Majewska-Opiełka to także założycielka Polskiej Akademii Skutecznego Działania oraz współzałożycielka Akademii Sukcesu w Chicago. Jest autorką felietonów oraz książek podejmujących tematykę rozwoju osobistego. Do najpopularniejszych pozycji zaliczają się takie tytuły jak „Czas kobiet”, „Jak mówić, by nas słuchano?”, „Akademia Sukcesu”, czy „Agent Pozytywnej Zmiany”. Autorka prowadzi również własnego bloga pod adresem www.majewska-opielka.pl/blog. Sama siebie określa „dojrzałą duszą w dojrzałym ciele”, wrażliwą i przepełnioną wdzięcznością. Lubi muzykę jazzową i klasyczną, a także motyle. Iwona Majewska-Opiełka w swoich książkach przekonuje, że zawsze jest czas na to, aby zmieniać swoje życie na lepsze. Wychodzi z założenia, że warunek szczęścia stanowi poznanie siebie – swoich potrzeb, pragnień i celów, a także odnalezienie sensu swojego życia. Poradniki psychologiczne autorki pomagają w uzyskaniu wewnętrznej spójności, wzmocnieniu poczucia własnej wartości, a także ułatwiają kształtowanie pozytywnych nawyków myślenia. Iwona Majewska-Opiełka podpowiada również, w jaki sposób poradzić sobie ze stresem, uczy skutecznej komunikacji, a także zarządzania sobą w czasie. W opinii autorki, każdy człowiek posiada w sobie nieograniczony potencjał, który wymaga odkrycia. Szczególne miejsce w jej twórczości zajmują poradniki dla kobiet, w których sugeruje, jak żyć w zgodzie ze sobą i odczuwać radość z każdego dnia.