Z prawa na lewo

(okładka miękka)
Z prawa na lewo (okładka miękka, książki)
Liczba stron: 320
Wydawca: Wydawnictwo Buchmann
Oprawa: miękka

Dostępność: Dostępny | Wysyłamy w 24 godziny

Normalna cena:
39,90 zł
Special Price 25,49 zł
- +
LUB

Opis

Ta książka to nie tylko osobiste wyznanie człowieka, który miał ogromny wpływ na obecny kształt naszego kraju, ale przede wszystkim cenna lekcja historii „z pierwszej ręki”.  
Według najnowszych badań CBOS Ryszard Kalisz cieszy się, zaraz po prezydencie Bronisławie Komorowskim, największym zaufaniem Polaków. Jest także najchętniej zapraszanym przez media politykiem.
Ryszard Kalisz – jeden na jeden − rozmawia z Krzysztofem Kotowskim – pisarzem, dziennikarzem i autorem kilkunastu książek i tomików poetyckich.
Historia błyskotliwej kariery prawnika, a następnie polityka – sekretarza stanu i szefa kancelarii Prezydenta, współautora dzisiejszej Konstytucji, posła, ministra spraw wewnętrznych i administracji  jednego z liderów SLD.
Osobiste spojrzenie zwykłego człowieka, jakim zawsze chciał być, ale także najpopularniejszego polityka obecnej opozycji, na historię III RP.
Tajniki zakulisowych politycznych gier, korytarzy sejmowych, historia konfliktu „słusznych” i „wykluczonych” oraz wnikliwa analiza największych afer ostatniego ćwierćwiecza.
Intrygującym dodatkiem do wywiadu jest „Podręcznik do ludzi”, czyli alfabet Ryszarda Kalisza  − nazwiska znanych, ważnych i lubianych w autorskim wyborze i przedstawieniu.

Dodatkowe informacje

Autor Kalisz Ryszard, Kotowski Krzysztof
Nazwa Z prawa na lewo
Liczba stron 320
Data premiery 17-10-2012
Wydawca Wydawnictwo Buchmann
Oprawa miękka
Numer wydania I
Język wydania polski
Dystrybutor Buchmann Sp. z o.o.
Język oryginału polski
Rok wydania 2012
Forma książka

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Z prawa na lewo

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków: