Paczkomat za 0 zł dla zamówień od 69 zł! Sprawdź warunki promocji >

Karty i gry karciane

Gry karciane to doskonała rozrywka dla całej rodziny! Sprawdzi się podczas spotkania w rodzinnym i przyjacielskim gronie oraz w czasie niepogody. Polecamy je wszystkim bez względu na wiek! Warto karty do gry podarować dziecku, które dzięki temu będzie miało okazję nie tylko nauczyć się czegoś nowego, ale też nawiązać relacje z rówieśnikami.

W tej kategorii znajdziesz karty i gry, które pozwolą Ci się dobrze bawić! Znajdziesz tutaj wiele rodzajów gier karcianych, w które mogą grać nawet najmłodsi – z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Najmłodszym polecamy karty do gry z postaciami z Psiego Patrolu, edu-karty oraz karty logopedyczne, które skutecznie rozwijają mowę dzieci. Młodzieży z pewnością przypadną do gustu karty do gry Tactical Field ", „ Top Trumps Harry Potter i Zakon Feniksa " czy „ Nightmares: Koszmary ". Dorosłym polecamy zestawy do gry w kości, Pokera , karty do tarota „ Luis Royo: The Labirynth " oraz grę karcianą „ Sherlock ".

Szukasz pomysłu na prezent? Podpowiadamy, że gra karciana doskonale sprawdzi się w tej roli. W końcu można ostatnio zauważyć rosnącą popularność gier towarzyskich, które są chętnie wybierane jako doskonały sposób na zabawę podczas imprez czy w podróży. Karty i gry z tej kategorii z pewnością sprawdzą się w podróży. Warto zabrać je za sobą na wakacje z dzieckiem, żeby mieć alternatywną rozrywkę na niepogodne dni.

Zajrzyj też do innych kategorii z grami na Livro.pl. Twojej uwadze polecamy przede wszystkim planszówki, które znajdziesz w dziale Gry planszowe. Szukasz czegoś trudniejszego? Sprawdź co dla przygotowaliśmy w kategorii Gry strategiczne i ekonomiczne . Rodzicom dzieci, które dopiero zaczynają naukę w szkole polecamy zakładkę Gry edukacyjne.

1-60 z 944

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 944

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5