Paczkomat za 0 zł dla zamówień od 69 zł! Sprawdź warunki promocji >

Gry losowe

W tej kategorii znajdziesz popularne gry strategiczne i losowe, których wynik jest w dużym stopniu uzależniony od czynników losowych. Najczęściej w trakcie gry używa się kości, bąków, kart czy ruletki. Na Livro.pl znajdziesz gry strategiczne i losowe, które zostały przygotowane z myślą zarówno o dorosłych, jak i dzieciach. Gry losowo-strategiczne uczą dzieci wytrwałości oraz pomagają oswoić się z przegranymi.

W tej kategorii znajdziesz też gry losowo-strategiczne, które wymagają od gracza umiejętności podejmowania decyzji na podstawie działań i reakcji innych uczestników. W tym dziale możesz też odszukać grę bingo, która zapewnia doskonałą zabawę całej rodzinie! Jeśli potrzebne Ci gry strategiczne i losowe, które zadowolą każdego członka Twojej rodziny, to sprawdź „Polowanie na robale” oraz gry planszowe „ Labirynt i Myszki ” oraz „ Sagrada ”.

Szukasz czegoś na wieczór ze znajomymi? Sprawdź gry losowo-strategiczne, które przygotowaliśmy w tej kategorii. Wieczór w gronie przyjaciół z pewnością umilą Ci takie gry jak „ Backgammon ”, „ Yatzy Scan ” czy „ Remik ”. Będą też doskonałym pomysłem dla prezent! Możesz też zajrzeć do kategorii, takich jakGry planszowe, Gry logiczne czy Gry strategiczne i ekonomiczne . Znajdziesz tam inne ciekawe gry, które możesz zabrać ze sobą na wakacje czy spotkanie towarzyskie. Jeśli szukasz pomysłu na prezent dla najmłodszych, to zajrzyj do działówKlocki, Puzzle oraz Zestawy kreatywne.

Produkty: 56

Produkty: 56