Gry planszowe

Gry planszowe to jeden z możliwych sposobów na spędzenie wolnego czasu z dala od ekranów telefonów komórkowych czy telewizorów. Gry planszowe rozwijają wyobraźnie oraz pozwalają zdobyć cenne umiejętności strategiczne. Warto właśnie tę formę rozrywki wybrać na spotkanie z przyjaciółmi czy rodziną.

W tej kategorii znajdziesz gry i zabawki, dzięki którym w łatwy i szybki sposób zaplanujesz udany wieczór. W księgarni Livro.pl znajdziesz najciekawsze gry planszowe, takie jak „ Kanagawa ”, „ Gorący ziemniak ” czy „ Dino Meal ”, które pokochali wielbiciele tzw. planszówek. Twojej uwadze polecamy zarówno te współczesne gry planszowe, jak i klasyczne, które znane są Twoim rodzicom i dziadkom, a mowa o Chińczyku, Monopoly, Domino, Grze w kości czy warcabach. W księgarni Livro.pl znajdziesz najciekawsze gry planszowe, które stworzono z myślą o najmłodszych! Coś dla siebie znajdą też dorośli, którzy szukają sprawdzonej gry na spotkanie ze znajomymi.

Gry planszowe oraz inne gry i zabawki z tego działu są odpowiednie dla osób w różnym wieku. Większość z nich wymaga skupienia oraz myślenia. Wszystkie gwarantują doskonałą zabawę! Gry planszowe, a szczególnie wspomniane wcześniej klasyczne gry, takie jak Monopoly czy Chińczyk, to też bardzo dobry pomysł na prezent. Grając w te najciekawsze gry planszowe, masz okazje, by przez kilka godzin poczuć się jak pirat, mag lub właściciel kompleksu wypoczynkowego w Szwecji!

Zachęcamy też do przeglądania innych kategorii, w których znajdzieszGry edukacyjne, Gry logiczne czy Gry strategiczne i ekonomiczne . Sprawdź też działyKlocki, Puzzle oraz Zestawy kreatywne .

1-60 z 667

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 667

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5