Paczkomat za 0 zł dla zamówień od 69 zł! Sprawdź warunki promocji >

Gry rodzinne

Wybór idealnej gry planszowej, która będzie cieszyła zarówno najmłodszych, jak i najstarszych członków familii może być nie lada wyzwaniem! Jeśli potrzebne Ci są gry rodzinne, to w tej kategorii z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Gry planszowe rodzinne tworzone są zarówno z myślą o dzieciach, jak i młodzieży oraz dorosłych.

W tej kategorii możemy Ci zaproponować gry rodzinne logiczne, które będą wymagały od całej rodziny współpracy oraz logicznego myślenia i gry i zabawki rodzinne zręcznościowe, które charakteryzują się ciekawą szatą graficzną oraz przejrzystymi zasadami gry. Na Livro.pl znajdziesz takie gry planszowe rodzinne i gry karciane jak „ Skaczące żabki ”, „ Gwiezdny wyścig ”, „ Duszki ” czy „ Baba Jaga i zaczarowany las ”. W tym dziale nie zabraknie też klasycznych gier dla całych rodzin, czyli kalamburów.

Wybierając gry i zabawki rodzinne, zwróć uwagę na oznaczenia wiekowe, ponieważ nie każda gra będzie odpowiednia dla kilkulatka. Wybierz dla siebie gry rodzinne, które spełnią oczekiwania wszystkich graczy, ale też nie zniechęcą tych członków Twojej rodziny, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z planszówkami czy innymi grami rodzinnymi. Gry i zabawki rodzinne to przydatne narzędzia, służące do zabawy, nauki oraz do pobudzania wyobraźni dzieci. Rodzicom i młodzieży polecamy rodzinne gry strategiczne, a dla tych, którzy w swojej rodzinie mają nieco młodsze dzieci, przygotowaliśmy ofertę prostszych gier, które rozwijają zdolności manualne, spostrzegawczość, koncentrację oraz myślenie strategiczne. Na Livro.pl znajdziesz gry planszowe rodzinne o różnej tematyce. Coś dla siebie znajdą miłośnicy fantastyki, zwolennicy gier ze zwierzętami czy geograficznych gier edukacyjnych.

Szukasz pomysłu na prezent? Sprawdź pozostałe gry z naszego asortymentu. Znajdziesz je w kategoriiGry planszowe i Gry logiczne. Sprawdź też działyPuzzle, Klocki, Zestawy Kreatywne oraz Zabawki dla najmłodszych .

1-60 z 878

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 878

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5