Drogi Kliencie, 1 czerwca Livro.pl połączy się z Empik.com. Dzięki temu będziemy w stanie zaoferować Ci jeszcze szerszą ofertę produktów, lepsze ceny (w tym książki z atrakcyjnymi rabatami), wyższy standard obsługi oraz darmową dostawę w ramach programów Empik Premium oraz Empik Premium Free do salonów Empik, Paczkomatów, Żabek i innych punktów odbioru oraz Kurierem. Zapraszamy!

Gry strategiczne i ekonomiczne

Gry strategiczne, które znajdziesz w tej kategorii, to ciekawe gry planszowe dla całej rodziny, które pozwalają na stworzenie symulacji strategicznych działań o różnorakiej tematyce. Te planszowe gry strategiczne wymagają od graczy planowania i rywalizacji z przeciwnikami.

Gry strategiczne są oparte na działaniach gracza, który w trakcie gry zmuszany jest do przeprowadzenia analizy danej sytuacji i zaplanowania swoich dalszych działań. Taktyka jest kluczową umiejętnością, którą rozwijają gry strategiczne oraz gry ekonomiczne.

W tej kategorii odszukasz ciekawe planszowe gry strategiczne, które różnią się od siebie między innymi tematyką gry. Na Livro.pl znajdziesz gry strategiczne, które pozwolą Ci stać się piratem, polarnikiem, rycerzem lub żołnierzem. Wybierz dla siebie gry ekonomiczne, takie jak „Puerto Rico”, która obecnie uchodzi za jedną z najlepszych gier planszowych. Jej cechą charakterystyczną jest to, że umożliwia grę, opartą na budowie i rozwoju miast, plemion czy osad. Tego typu gry ekonomiczne zapewniają jednocześnie dobrą zabawę oraz naukę, ponieważ wymagają zarządzania własnym majątkiem, który jest niezbędny do dalszego prowadzenia gry. Celem gry ekonomicznej jest najczęściej zdobycie określonej liczby punktów, zbudowanie budynku czy zgromadzenie danej liczby surowców oraz pieniędzy. Planszowe gry strategiczne to w większości gry familijne, które doskonale nadają się na popołudnie w rodzinnym czy przyjacielskim gronie. Przykładem takiej gry jest „ Wsiąść do Pociągu: Kraje Północy ” czy wspomniane wcześniej „ Puerto Rico ” oraz Monopoly .

Zajrzyj też do innych działów, takich jakGry planszowe czy Gry logiczne i wybierz dla siebie idealną grę. Szukasz pomysłu na prezent dla dziecka? Sprawdź naszą ofertę, zawierającąPuzzle, Klocki, Zestawy Kreatywne czy Zabawki dla najmłodszych .

1-60 z 688

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 688

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5