Paczkomat za 0 zł dla zamówień od 69 zł! Sprawdź warunki promocji >

Gry towarzyskie i imprezowe

Można zauważyć, że od jakiegoś czasu rośnie popularność gier planszowych, które stają się ważnym elementem imprez i spotkań w gronie przyjaciół. Planszowe gry towarzyskie to coś, po co sięgają wszyscy wielbiciele dobrej zabawy! Gry towarzyskie planszowe to propozycja dla osób w każdym wieku.

W tej kategorii zgromadziliśmy gry imprezowe planszowe, które zostały zaprojektowane z myślą o wspaniałej zabawie! Znajdziesz tutaj gry karciane, szachy, kalambury oraz gry w wyzwania i quizy. Jeśli szukasz rozrywki na weekendowe spotkanie ze znajomymi lub z rodziną, to tutaj odszukasz coś dla Ciebie. Planszowe gry towarzyskie, a szczególnie ich mniejsze wersje, polecamy również w podróży.

Gry towarzyskie planszowe oraz karciane, takie jak „ Dixit ”, „ Eksplodujące kotki ” czy „ Scrabble ” polecamy na spokojny wieczór w rodzinnym gronie i nie tylko. W tego typu gry imprezowe planszowe mogą grać zarówno dzieci, jak i nastolatki oraz osoby dorosłe. Dorosłym polecamy gry imprezowe planszowe, takie jak „ Wiem wszystko ”, „ Powiedz to ” czy „ Ego: Love ”. Ponadto gry planszowe, które znajdziesz w tej kategorii świetnie sprawdzą się w roli prezentu.

Zachęcamy też do przeglądania pozostałych działów z grami planszowymi na Livro.pl. W kategorii Gry edukacyjne znajdziesz ciekawe i mądre gry planszowe, dzięki którym Twoje dziecko będzie mogło nauczyć się wiele nowego o świecie! Z kolei w dziale Gry strategiczne coś dla siebie znajdą miłośnicy kilkugodzinnych rozgrywek.

1-60 z 752

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 752

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5