Paczkomat za 0 zł dla zamówień od 69 zł! Sprawdź warunki promocji >

Klocki magnetyczne

Magnes i siła wzajemnie przyciągających się elementów to moc, która potrafi wzbudzić ciekawość u małego odkrywcy. Za czasów dzieciństwa dla wielu dzisiejszych dorosłych stykanie się i łączenie magnesów było świetną formą zabawy. Dlatego też w odwołaniu się do takich wspomnień, producenci stworzyli specjalne klocki magnetyczne. Od ilu lat? Można powiedzieć, że dla każdego, którego siła magnesu dalej potrafi zadziwić. W księgarni Livro.pl możesz odnaleźć rozmaite zestawy skierowane przede wszystkim do grona najmłodszych.Klocki magnetyczne, w tym także klocki elastyczne stanowią idealny sposób na zabawę, nabywania umiejętności manualnych, a także uczenia się. Klocki w takiej formie pełnią też bardzo bezpieczne rozwiązanie dla Twoich dzieci, przez co nie musisz się obawiać o to, czy będą mogły wyrządzić sobie nimi krzywdę. Przekonaj się razem z Livro.pl, jak duży potencjał drzemie w umysłach najmłodszych!

Kategoria Klocki magnetyczne to zróżnicowana oferta pakietów, z których dzieci będą mogły stworzyć nietuzinkowe konstrukcje, ale też łączyć proste elementy razem w spójną całość. Kolorowe i pomysłowe kształty i wzory będą mogły zapoznać je z bryłami i figurami przestrzennymi. Z kolei klocki elastyczne umożliwiają różne formy łączenia ich części, dzięki czemu można z kilku klocków stworzyć zupełnie odmienne rzeczy. Zadbaj o rozwój dziecka i zafunduj mu praktyczne i edukacyjne klocki magnetyczne. Od ilu lat? Im wcześniej zaczniesz, tym lepiej!

Gdybyś był zainteresowany innymi zabawkami i klockami dla własnego dziecka, to z przyjemnością odsyłamy Cię do innych kategorii, takich jak: Zabawki, Moje pierwsze klocki , Klocki drewniane czy Klocki plastikowe . Wszechstronny wybór akcesoriów w Livro.pl może na dobre zachęcić Twojego podopiecznego do przygody z klockami!

1-60 z 170

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

1-60 z 170

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3