Paczkomat za 0 zł dla zamówień od 69 zł! Sprawdź warunki promocji >

Akcesoria

Zabawki takie jak puzzle są najprostszym sposobem, aby zainteresować dziecko i zachęcić je do wspaniałej zabawy, Akcesoria takie jakpuzzle magnetyczne literki czy różnego rodzaju układanki to również świetne rozwiązanie, które może sprawić, że dziecko stanie się samodzielne, a także wytrwałe. Nasza księgarnia Livro.pl udostępnia specjalnie dla najmłodszych, jak i nieco starszych chłopców i dziewczynek, zestawy akcesoriów, które można układać i łączyć wzajemnie elementy. Prosta łamigłówka czy klocki puzzle obrazkowe pomagają dziecku zapoznać się z prostymi wzorami i kolorami, dzięki czemu łatwiej je rozpoznaje w dalszym etapie kształcenia. Przekonaj się jakie układanki i puzzle mamy dla Ciebie w księgarni Livro.pl!

W kategorii Akcesoria rodzice i dzieci mają możliwość otrzymania dopracowanych i przemyślanie skonstruowanych zestawów, które pobudzają wyobraźnie. Za ich stworzeniem stoją najwięksi przedstawiciele branży i cenione marki takie jak Goki, Alexander czy Trefl. Składając puzzle czy układanki łączysz je z bardziej rozwiniętą formą zabawy. Dla młodego umysłu dziecka to najlepszy sposób na podjęcie samodzielnej zabawy. Edukacyjne walory pakietów to zafundowanie dziecku nie tylko przedniej zabawy, ale także praktycznej nauki, choćby za sprawą zestawu firmy Playme do nauki wiązania butów, układanki piankowej od Trefl czy takich akcesoriów jak puzzle magnetyczne. Literki, cyferki, zwierzątka, historie obrazkowe – wiele przykładów tematycznych, które sprawią dobrą zabawę dzieciom i ich rodzicom.

Przyjrzyj się uważnie, jakie układanki i puzzle chciałbyś zakupić dla swojego dziecka. W przypadku nieznalezienia odpowiedniego zestawu możesz zawsze szukać w innych kategoriach, takich jak Puzzle tradycyjne , Puzzle drewniane , a nawet Puzzle 3D i 4D . Postaw na rozwój zainteresowań i pasji swojego dziecka razem z Livro.pl!

Produkty: 39

Produkty: 39