Paczkomat za 0 zł dla zamówień od 69 zł! Sprawdź warunki promocji >

Puzzle drewniane

Edukacja małego dziecka może być zawsze wsparta dodatkowymi akcesoriami do nauki. Do takich przedmiotów bez wątpienia należą puzzledrewniane zwierzątka i inne układanki dla najmłodszych. Już od dawna się mówi, że najlepiej się uczyć za pomocą zabawy. Dla maluszka dopasowywanie właściwych elementów w ramkę to jedno z pierwszych, prawdziwych zadań, jakie stoją w pierwszych latach życia. Taka forma nauki to także okazja, aby rozpocząć przygodę z matematyką. Wykorzystując puzzle drewniane, liczby i cyferki zostaną przez dziecko łatwiej zapamiętane. Za sprawą dodatkowych szczegółów jak kolory oraz wzory, nasi podopieczni będą stymulować mózg, a co za tym idzie prawidłowo się rozwijać. Przekonaj się jakie barwne układanki dla dzieci oraz puzzle drewniane mamy dla nich na Livro.pl!

Kategoria Puzzle drewniane to wszechstronny wybór zestawów, które nawiązują do świata przyrody, a w tym do postaci z bajek. Dlatego też miłośnicy filmu Auta znajdą między innymi puzzle z Zygzakiem McQueen’em. Imponujący zbiór egzemplarzy uzupełniają puzzle drewniane zwierzątka czy dinozaury. Kolorowe i estetycznie wykonane postacie przykuwają uwagę, przez co zachęcają do podjęcia zabawy. Pomysłowymi wariantami znajdującymi się w kategorii są układanki dla najmłodszych od marki Goki np. w postaci mapy Europy. Wraz z księgarnią Livro.pl zachęcamy do wcielania kreatywnych pomysłów w rozwój małego dziecka.

Poszukując zabawek edukacyjnych dla najmłodszych oraz nieco starszych dzieci, zapraszamy do przyjrzenia się kategoriom takim jak: Układanki klockowe , Puzzle podłogowe , Moje pierwsze klocki czy Klocki drewniane .

1-60 z 222

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

1-60 z 222

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4