Paczkomat za 0 zł dla zamówień od 69 zł! Sprawdź warunki promocji >

Pierwsze klocki

Spośród zabawek, dostępnych na rynku dla najmłodszych nieraz problemem jest wybrać taką, która będzie odpowiednia do wieku dziecka i adekwatna do jego umiejętności. Należy zwrócić uwagę na bezpieczeństwo i wybierać zabawki dostosowane do poziomu rozwoju naszej pociechy. Jeżeli zależy ci na ćwiczeniu umiejętności motorycznych takich jak chwytanie i łączenie to warto kupić pierwsze klocki dla niemowlaka.

W księgarni Livro.pl zakupisz proste, w intensywnych kolorach klocki dla najmłodszych. Łatwe konstrukcje i pełna dowolność w budowaniu zapewnią rozwój kreatywności twojego dziecka i stymulację obu półkul mózgu. Nauka kształtów i odróżniania kolorów poprzez zabawę jest najlepszą formą zdobywania i niedoskonalenie umiejętności. Możesz też wybrać klocki piankowe, dla dziecka będą z pewnością świetnym rozwiązaniem na sam początek, dodatkowo są bezpieczne i duże nie istnieje więc ryzyko zadławienia małymi częściami. Miękkie klocki dla najmłodszych to świetny pomysł na prezent. Stymulują one także zmysł dotyku, dzięki fakturowej powłoce. Dzięki nienagannej jakości zakup będzie inwestycją na długie lata. Pierwsze klocki dla rocznego dziecka to najlepsza rzecz, jaką możesz mu podarować. Przy okazji wykonasz bardzo ważny krok w jego rozwoju, a wspólna zabawa pozwoli CI przypomnieć sobie czasy, w których sam byłeś dzieckiem. Bogaty asortyment naszego sklepu z pewnością pozwoli ci znaleźć odpowiednie klocki dla Twojej pociechy. Postaw na wysoką jakość i sprawdzone marki takie jak: Popboblocs, Lego Duplo, Djeco, Wader czy Clementoni – sprawdzonych producentów renomowanych zabawek dla dzieci w każdym wieku.

Zachęcamy do odwiedzenia innych podstron na Livro.pl z zabawkami dla najmłodszych. Warto dokupić dziecku i Klocki drewniane , Klocki magnetyczne oraz innego rodzaju Zabawki.

1-60 z 105

Strona:
  1. 1
  2. 2

1-60 z 105

Strona:
  1. 1
  2. 2