Zanim zostaliśmy nieznajomymi

(okładka miękka)
Zanim zostaliśmy nieznajomymi (okładka miękka, książki)
100/100
Wydawca: Wydawnictwo Otwarte
Oprawa: miękka

Dostępność: Dostępny | Wysyłamy w 24 godziny

Normalna cena:
36,90 zł
Special Price 24,99 zł
- +
LUB

Opis

Kiedyś byliśmy ty i ja. Kochankowie. Przyjaciele. Zanim wszystko się zmieniło. Zanim zostaliśmy nieznajomymi. Myślisz wciąż o mnie?

Wiolonczelistka Grace i fotograf Matt spędzają razem niezwykły czas w Nowym Jorku. Miasto, które nigdy nie śpi, jest świadkiem ich młodzieńczego romansu. Żarliwe uczucie obojgu daje nadzieję na wspólną przyszłość, jednak niespodziewane rozstanie i brak kontaktu łamią kochankom serca. Piętnaście lat później Matt i Grace spotykają się przypadkiem. Wystarczy jedno spojrzenie, a dawne uczucie wraca. Czy życiowe doświadczenia pozwolą im odnaleźć odpowiedzi na pytania, nad którymi zastanawiają się od rozstania?

Renée Carlino napisała historię miłosną dla zakochanych, dla tych, którzy utracili ukochanych, oraz dla tych, którzy żyją nadzieją na znalezienie miłości na całe życie.

Dodatkowe informacje

Nazwa Zanim zostaliśmy nieznajomymi
Data premiery 14-02-2018
Wydawca Wydawnictwo Otwarte
Oprawa miękka
Tłumacz Tomczak Martyna
Numer wydania I
Język wydania polski
Dystrybutor Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
Język oryginału angielski
Rok wydania 2018
Forma książka

Opinie

Recenzje klientów - Ocen: 1

Czy zdarzyło Wam się kiedyś spotkać jakiegoś człowieka i od razu wiedzieć, że będziecie najlepszymi przyjaciółmi?

Poznali się na studiach, ona była wiolonczelistką, a Matt był dobrze zapowiadającym fotografem. Od razu między nimi zaiskrzyło. ONA pokazała mu, gdzie można za darmo zjeść , ON zabrał ją na święta do Nowego Yorku.

"Trzy sekundy to niewiele czasu, ale kiedy patrzy się komuś prosto w oczy, wystarczą, by złożyć niemą obietnicę."

Uczucie, jakie narodziło się między nimi było niezwykłe, planowali wspólną przyszłość. Jednak życie miało wobec nich zupełnie inne plany. Chłopak otrzymał wspaniałą ofertę przeprowadzenia reportażu dla
"National Geographic" - to była dla niego ogromna szansa. Grace również dostała propozycje wyjazdu z orkiestrą, ale z miłości do ukochanego była gotowa zrezygnować z tej propozycji.

" Tak czy inaczej, rzecz w tym, że zrobiłabyś dla niego wszystko. A potem, niczym jakiś mityczny stwór, on niszczy Cię i łamie Ci serce zwykłą obojętnością."

Piętnaście lat, właśnie tyle minęło, kiedy po raz ostatni Matt i Grace się widzieli. Wiele się u nich zmieniło, przypadkowe spotkanie na dworcu przywraca wszystkie wspomnienia i dawne uczucia...

" Nie da się odtworzyć pierwszego razu, gdy obiecujemy komuś miłość, ani tego, jak pierwszy raz sami czujemy się przez kogoś kochani. Nie da się przeżyć na nowo tej mieszanki lęku, uwielbienia, niepewności, namiętności i pożądania, ponieważ to nigdy nie zdarza się dwa razy."

"Zanim zostaliśmy nieznajomymi" Renne Carlino jest niezwykłą historią dwojga młodych osób. Co mi zaimponowało w tej historii? Właśnie ta autentyczność głównych bohaterów: nie są sztucznie wykreowani,borykają się osobistymi problemami, trudnymi relacjami z rodzicami.
Grace jest zaradną, mądrą dziewczyną i właśnie tym zaimponowała chłopakowi. On z kolei nie zważał na różnice majątkowe. W każdej sytuacji dziewczyna mogła na niego liczyć. I właśnie takie książki powinny być wydawane ... historie prostych ludzi.
Ocena
Recenzja wg KASIA / (Dodano 07.06.2018)

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Zanim zostaliśmy nieznajomymi

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków: