Zasoby ludzkie w organizacji

(okładka miękka)
Zasoby ludzkie w organizacji (okładka miękka, książki)
Liczba stron: 147
Data premiery: 06-04-2012
Wydawca: CeDeWu Sp. z o.o.

Dostępność: Dostępny | Wysyłamy w 12 godzin

Normalna cena:
32,00 zł
Special Price 23,49 zł
- +
LUB

Opis

Zasoby ludzkie stanowią ważną składową rozwoju organizacji. Każdy zasób musi podlegać procesowi wzrostu wartości, aby osiągnąć przewagę konkurencyjną na rynku. Wiedza i umiejętności pracownika mogą przyczyniać się do osiągania przez organizację określonej pozycji w stosunku do konkurenta.
Książka stanowi swoiste kompendium wiedzy o zasobach ludzkich. Holistyczny charakter książki jest koncepcją umożliwiającą racjonalnie spojrzeć na rozwój pracowników. Modele zasobów ludzkich stanowią podpowiedź, jak wpływać na podnoszenie kwalifikacji przez pracowników, czyli inaczej mówiąc, jak zarządzać zasobami ludzkimi.
Współczesne zarządzanie zasobami ludzkimi (ZZL) dotyczy stworzenia w organizacji systemu motywacji. System taki winien być w miarę możliwości dostosowany do każdego pracownika lub grupy pracowników. Oddziaływanie na ludzi w organizacji nie jest proste i oczywiste. Dlatego niezależnie od przedstawionych w książce przykładów, organizacje winny wypracować własny, indywidualny system rozwoju zasobów ludzkich.
Książka adresowana jest do menedżerów (wszystkich szczebli), jak i studentów i słuchaczy studiów podyplomowych kierunków: zarządzanie, ekonomia, oraz specjalności dotyczących zasobów ludzkich. Książka ma charakter uniwersalny, tzn. może być pomocna w zarządzaniu zasobami ludzkimi w każdej organizacji, nie tylko w przedsiębiorstwie, ale i w urzędach samorządowych i państwowych.

Dodatkowe informacje

Autor Leśniewski Michał, Morawska Sylwia
Nazwa Zasoby ludzkie w organizacji
Liczba stron 147
Data premiery 06-04-2012
Wydawca CeDeWu Sp. z o.o.
Oprawa miękka
Numer wydania I
Język wydania polski
Dystrybutor Cedewu
Język oryginału polski
Rok wydania 2012
Forma książka

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Zasoby ludzkie w organizacji

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków: