Drogi Kliencie, 1 czerwca Livro.pl połączy się z Empik.com. Dzięki temu będziemy w stanie zaoferować Ci jeszcze szerszą ofertę produktów, lepsze ceny (w tym książki z atrakcyjnymi rabatami), wyższy standard obsługi oraz darmową dostawę w ramach programów Empik Premium oraz Empik Premium Free do salonów Empik, Paczkomatów, Żabek i innych punktów odbioru oraz Kurierem. Zapraszamy!

Pamiętniki, dzienniki, listy

Zajrzyj do prywatnego świata największych gwiazd, pisarzy i postaci historycznych! Na Livro.pl znajdziesz książki pamiętniki, autobiografie, dzienniki i listy znanych i popularnych osób, dzięki którym poznasz ich biografie, odkryjesz największe sekrety oraz dowiesz się więcej na temat czasów i miejsc, w których żyli. Niezwykle pasjonujące opowieści, bestsellerowe wydawnictwa i najnowsze pozycje z tego gatunku, którymi fascynują się czytelnicy na całym świecie! Poznaj nieznane jeszcze i długo cenzurowane książki pamiętniki, autobiografie, dzienniki i listy pisane na wojennych frontach oraz wspomnienia, które najwięksi tego świata zdecydowali się zachować, by zostawić po sobie ślad. Mnóstwo pasjonujących tytułów, po które musisz sięgnąć!

W tej kategorii czekają na Ciebie najbardziej intymne wyznania znanych postaci historycznych, pisarzy i artystów. Prywatne listy, refleksje i przemyślenia zapisane w dziennikach oraz starannie kolekcjonowane wspomnienia, dzięki którym poznasz ich życiorysy, historie i czasy, w których żyli. Literatura najwyższej próby, która z osobistych notatek i korespondencji stała się literaturą faktu. Poznaj nieznane wydarzenia i zaskakujące opowieści, przeczytaj chwytające za serce wyznania i odkryj największe sekrety najpopularniejszych postaci w historii! Wybierz książki pamiętniki z tej kategorii na prezent dla przyjaciela, który jest wielbicielem twórczości Sławomira Mrożka, Zdzisława Beksińskiego czy Krystyny Jandy.

Na Livro.pl znajdziesz także książki dla fanów innych gatunków literackich. Najnowsze pozycje, tytuły z pierwszych miejsc światowych list sprzedaży oraz literackie debiuty czekają na Ciebie w działach Literatura , Nowości i Bestsellery . Kilka tysięcy najlepszych powieści, od których nie sposób oderwać się ani na chwilę!

1-60 z 518

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 518

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5