Nieruchomości

Najlepsze pozycje na temat branży nieruchomości na Livro.pl! Naukowe opracowania dla studentów i osób na co dzień zajmujących się analizą rynku nieruchomości, poradniki dla początkujących inwestorów oraz książki dla zarządców, deweloperów, rentierów i wszystkich, którzy interesują się tą tematyką. W tej kategorii znajdziesz najważniejsze tytuły na temat rynku, podatków, kupna i sprzedaży powierzchni biurowych, komercyjnych i mieszkaniowych, zarządzania najmem, inwestowania, budownictwa ekologicznego i aspektów prawnych. Wydawnictwa cenionych specjalistów oraz praktyków na co dzień zajmujących się rynkiem nieruchomości. Pozycje dotyczące negocjacji, planów zarządzania, pośrednictwa w najmie oraz ryzyku inwestowania na rynku polskim i zagranicznym. Poznaj najciekawsze wydawnictwa na Livro.pl!

W tej kategorii znajdziesz najlepsze książki dla studentów i osób zainteresowanych branżą nieruchomości. Tytuły dla pracowników i managerów firm inwestycyjnych, deweloperskich i doradczych, opracowania zbiorowe przydatne na studiach biznesowych i kierunkach pokrewnych, a także poradniki dla początkujących, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w tej branży. Pozycje dotyczące podstaw działania rynku nieruchomości, a także wydawnictwa na temat wąskich specjalizacji – np. podatku od nieruchomości, aspektów prawnych, inwestowania czy najmu. Kilkadziesiąt interesujących tytułów, dzięki którym rozwiniesz swoją wiedzę!

W naszej ofercie znajdziesz także inne publikacje naukowe i popularno-naukowe zebrane w kategoriach Biznes, ekonomia i marketing, Nauki ścisłe i medycyna, Psychologia, a także Językoznawstwo, Historia, Filozofia i Socjologia.

Produkty: 17

Produkty: 17