Organizacja przedsiębiorstw

Na Livro.pl znajdziesz najlepsze publikacje naukowe i popularno-naukowe z zakresu zarządzania firmą. W tej kategorii czekają na Ciebie książki o organizacji przedsiębiorstw, które z pewnością przydadzą się studentom zarządzania, ekonomii, marketingu i kierunków pokrewnych, a także szefom, dyrektorom, managerom każdego szczebla oraz wszystkim zainteresowanym tą tematyką. Najciekawsze pozycje wydawnicze napisane przez praktyków biznesu, znane i cenione autorytety oraz popularnych wykładowców uniwersyteckich. Na Livro.pl wybraliśmy dla Ciebie tytuły, które pozwolą Ci dowiedzieć się wszystkiego, co warto wiedzieć o organizacji przedsiębiorstw – zarówno tych małych, które dopiero pojawiły się na rynku, jak i dużych, międzynarodowych korporacji, które planują dywersyfikację rynkową i produktową. Poznaj najlepsze książki na Livro.pl!

W tej kategorii czekają na Ciebie interesujące tytuły z zakresu organizacji przedsiębiorstw. Znajdziesz tu podstawy ekonomii i ekonomiki dla przedsiębiorców, publikacje dotyczące tworzenia struktur w firmie, a także książki na temat logistyki, procesów rozwojowych, systemów nadzoru, produktywności i efektywności realizowanych działań, wykorzystywania instrumentów marketingowych i innych oraz otoczenia rynkowego i finansowania zewnętrznego. Na Livro.pl zebraliśmy dla Ciebie wydawnictwa przeznaczone dla studentów, osób, które jeszcze nie miały do czynienia z tym zagadnieniem oraz tych, którzy prowadzą własne firmy, zasiadają w radach nadzorczych lub pracują jako managerowie. Najlepsze książki, które pozwolą Ci dokładnie zgłębić temat organizacji przedsiębiorstw i realizować swoje zamierzenia skuteczniej i bardziej efektywnie.

Zainteresowanych innymi dziedzinami zarządzania i finansów zapraszamy do kategorii Biznes, ekonomia i marketing. Tych, którzy dopiero rozpoczynają prowadzenie swojej działalności i stawiają pierwsze kroki na rynku, zachęcamy natomiast to odwiedzenia działu Poradniki, gdzie znajdują się inspirujące pozycje i niezwykle motywujące tytuły z zakresu samorozwoju i tworzenia własnej firmy.

1-60 z 111

Strona:
  1. 1
  2. 2

1-60 z 111

Strona:
  1. 1
  2. 2