Językoznawstwo

Profesor Bralczyk to Twój idol? Wiesz skąd pochodzi słowo spuneryzm oraz że poznańska pyra to zwyczajny ziemniak? Odkryj najciekawsze pozycje na temat językoznawstwa na Livro.pl! W naszej ofercie znajdziesz kilkaset interesujących książek, dzięki którym dowiesz się jeszcze więcej na temat języka i literatury. Czekają tu na Ciebie słowniki najpopularniejszych wydawnictw naukowych, książki o językoznawstwie i historii języka, pozycje na temat socjolingwistyki i psycholingwistyki oraz wiele innych tytułów dla wszystkich badaczy słów, głosek i liter! W tej kategorii znajdziesz także niezwykle inspirujące książki na temat pisania kreatywnego, dzięki którym być może już niebawem Twoje nazwisko pojawi się na Livro.pl!

W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Ciebie najciekawsze pozycje na temat językoznawstwa i historii języka. Znajdziesz tu zarówno wydawnictwa naukowe dla studentów kierunków humanistycznych, wykładowców i badaczy, jak i książki popularno-naukowe dla wszystkich, których fascynuje ta tematyka i chcą poszerzać swoją wiedzę. Czekają tu na Ciebie tytuły tak znanych postaci, jak prof. Jerzy Bralczyk i Michał Ogórek, słowniki poprawnej polszczyzny i ortografii, książki na temat gwar i języka subkultur, a także szczegółowe analizy zjawisk i procesów zachodzących podczas ewolucji języka. Wszystko, co powinno trafić na półkę prawdziwego miłośnika literatury!

Fanów prozy i poezji zapraszamy natomiast do działu Literatura. Tych, którzy nie mają czasu sięgnąć po ulubione tytuły, zachęcamy do odwiedzin w kategorii Audiobooki, gdzie czekają najlepsze pozycje na MP3!

1-60 z 293

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 293

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5