Kalendarze

Każdy dzień jest dobry, by na nowo zaplanować swoje życie! Nie czekaj na Nowy Rok i już dzisiaj podejmij nowe wyzwania, zorganizuj swój dzień i zaplanuj najbliższe wakacje. W szerokiej ofercie Livro.pl znajdziesz funkcjonalne kalendarze książkowe i ścienne, które pomogą Ci nie tylko zapanować nad wszystkimi obowiązkami, ale sprawią również, że nigdy nie zapomnisz o najważniejszych spotkaniach, kolacji z Twoją druga połówką, Walentynkach i urodzinach bliskich. W naszej ofercie znajdziesz ponad 1000 kalendarzy, w skład których wchodzą kalendarze książkowe, ścienne i inne, z którymi dokładnie zaplanujesz każdy swój dzień. Sprawdź i wybierz najlepszy dla siebie!

W kategorii kalendarze odnajdziesz notesy i kalendarze książkowe dopasowane do Twoich potrzeb. Możesz też zdecydować się na kalendarz na ścianę z fotografiami gór, czy reprodukcjami obrazów znanych impresjonistów. Znajdują się tutaj zarówno pozycje przeznaczone na cały rok kalendarzowy, jak i pozycje dla nauczycieli, uczniów i studentów obejmujące rok akademicki. Wydane w najróżniejszych formatach posiadają wewnątrz wygodne kalendaria z podziałem na dni, tygodnie i miesiące oraz dodatkowe strony przeznaczone na listy TO DO, notatki i kontakty. W naszej ofercie znajdują się zarówno minimalistyczne kalendarze książkowe z gładką okładką (miękką lub twardą), jak i notesy z grafikami, które podkreślą Twój charakter. Na Livro.pl znajdziesz także kalendarze ścienne i książkowe, przygotowane przez dietetyków, trenerów personalnych i coachów, którzy pomogą Ci zaplanować każdy dzień w roku i osiągnąć postawione przed sobą cele.

W naszej ofercie znajdują się również kalendarze ścienne w kilku formatach, które zdobią przepiękne zdjęcia krajobrazów, zabytków, zwierząt lub najpopularniejszych obrazów. Dostępne są również kalendarze dla nastolatków i dzieci. Tym, którzy zamierzają lepiej zorganizować swoje życie i zaplanować drogę do wymarzonych celów, polecamy także poradniki oraz książki dotyczące rozwoju osobistego i motywacji.

1-60 z 529

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 529

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5