Drogi Kliencie, 1 czerwca Livro.pl połączy się z Empik.com. Dzięki temu będziemy w stanie zaoferować Ci jeszcze szerszą ofertę produktów, lepsze ceny (w tym książki z atrakcyjnymi rabatami), wyższy standard obsługi oraz darmową dostawę w ramach programów Empik Premium oraz Empik Premium Free do salonów Empik, Paczkomatów, Żabek i innych punktów odbioru oraz Kurierem. Zapraszamy!

Romans

Pasjonujące i gorące romanse pełne namiętności? Wciągające i wzruszające historie romantyczne o wielkich uczuciach? Smutne fabuły i opowieści z happy endem? Książki romanse historyczne i współczesne, powieści pisane specjalnie dla kobiet i mężczyzn oraz pasjonująca literatura erotyczna – wszystko to i znacznie więcej znajdziesz na LIVRO.pl. Bestsellerowe tytuły, którymi zachwycają się czytelniczki i czytelnicy na całym świecie. Wydawnicze nowości, znani i uwielbiani autorzy, literackie perełki i bohaterowie, którzy rozkochali w sobie fanki i fanów tego gatunku. Poznaj naszą szeroką ofertę, w której znajdziesz książki romanse oraz literaturę miłosną, potocznie zwaną literaturą kobiecą – historie wielkich miłości i uczuć, które pokonują wszystkie przeciwności losu oraz te gorące romanse, które wywołają rumieńce na Twojej twarzy. Kliknij i wybierz najlepsze tytuły!

Książki romanse – erotyczne i z dreszczykiem
W szerokiej ofercie LIVRO.pl znajdziesz bestsellerowe książki romanse, w których zaczytują się fanki i fani tego gatunku na całym świecie. Powieści najlepszych autorek i autorów literatury kobiecej, których każda książka to gwarancja pasjonującej i pełnej wzruszeń lektury. Wielkie historie miłosne, namiętne uniesienia, romantyczne opowieści i zakazane uczucia, które nie powinny się rodzić w sercach bohaterów. W tej kategorii znajdziesz także literackie nowości oraz debiutanckie tytuły pisarek i pisarzy, którzy właśnie pojawili się na rynku wydawniczym. W bogatej ofercie internetowego sklepu LIVRO.pl dostępne są zarówno romanse historyczne z fabułą osadzoną w przeszłości, jak i powieści współczesne opisujące historie, które mogły się zdarzyć nawet w Twoim sąsiedztwie. Na LIVRO.pl znajdziesz także szeroką ofertę literatury erotycznej – najpopularniejsze tytuły oraz zupełnie nowe książki, które pobudzą Twoją fantazję.

Fankom i fanom nieco innej literatury proponujemy także książki, które znajdują się w kategorii Literatura oraz Literatura obyczajowa. Jeśli jednak lubisz się bać i zaczytywać w historiach pełnych grozy, zajrzyj do działów Thriller i horror oraz Kryminał i sensacja.

1-60 z 1281

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 1281

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5