Paczkomat za 0 zł dla zamówień od 69 zł! Sprawdź warunki promocji >

Inne

Włochy, Francja i Grecja to kulinarne kierunki świata, które Cię nie satysfakcjonują? Czujesz, że potrzebujesz czegoś innego? Chcesz poznać mniej znane smaki w zaciszu swojego domu? Nic prostszego. W tej kategorii znajdziesz wyjątkowe książki kucharskie, które zabiorą Cię w podróż po najróżniejszych rejonach świata.

Z internetową księgarnią Livro.pl odwiedzisz takie kraje jak Litwa, poznasz smaki kuchni śródziemnomorskiej. Dowiesz się jak na kilkadziesiąt sposobów wykorzystać swój ulubiony produkt. Kochasz jajka albo pomidory? Z pewnością zainteresują Cię książki z nimi w głównych rolach. Dzięki nim wyczarujesz pyszne zdania w szybki i prosty sposób.

Słodki świat nie jest dla Ciebie obcy? Chcesz rozwinąć swoje umiejętności Poznasz tajniki czekolady i stworzysz pyszne desery na jej bazie. Nauczysz się dekorować ciasta jak w prawdziwej cukierni. Kuchnia fińska? Książka z przepisami będzie idealnym początkiem do zapoznania się z tajnikami kuchni skandynawskiej. Księgarnia internetowa Livro.pl wychodzi naprzeciw weganom i wegetarianom – mamy dla Was wspaniałe książkowe propozycje na pyszne dania. W tej kategorii znajdziesz także praktyczne poradniki o hodowli ziół przydatnych w kuchni.

Śródziemnomorska czy kuchnia litewska? Książka kucharska to zawsze sprawdzony prezent, dla tych których gotowanie to pasja. Jeżeli interesują Cię desery, czy dekorowanie ciast to również idealnie trafiłeś. W internetowej księgarni Livro.pl znajdziesz wszystkie niezbędne pozycje, które przeprowadzą Cię przez świat przygotowywania dań.

1-60 z 80

Strona:
  1. 1
  2. 2

1-60 z 80

Strona:
  1. 1
  2. 2